Sanal Sohbetteki tipler

reklam

Sanal Sohbetteki tipler

hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere komik olsada 🙂 gerçekleri sanal sohbetteki tipler vede bedava sohbet Sitesinden bahsetmek istiyorum

Öncelikle Hoşgeldiniz Sanal Sohbet makalemizle daha karşınızdayız. Herkese iyi okumalar
Sohbet sitelerine girmedeki en temel sebep sanal ortamda arkadaşlık kurmaktır. Bu arkadaşlık kadın erkek arasında tıpkı reeldeki gibi belirli kategorilerde olabilir. Bunları anlatmak istiyorum.
Sanal sohbet te yazışıp konuşup sonucunda aşık olan insanlar olabiliyor. Bu insanlar ilişkilerini reele taşıyarak yuva kurabiliyorlar. Oldukça sevindirici bir durumdur. Çünkü mutlu olan insanlar toplum genelinde başarılı olurlar, bu da güzel işler yapılması demektir Bazıları abla olur. Tıpkı reel hayattaki gibi ortamdaki gençlere yardımcı olur, yanlış yapmalarına engel olmaya, onlara yardımcı olmaya çalışır. Bunu yapmak her yiğidin harcı değildir. Yapanları tebrik etmek lazımdır Bazısı da gerçek abi gibi bacı kardeş düsturuyla korumacı bir tavır sergileyerek insanların takdirini kazanırlar.
Kimi kanka olur. Bu tip dostluklarda birbirleriyle şakalaşan bazen sataşan fakat her durumda birbirine arka çıkan ve asla hiçbir durumda kankam dediği insana yamuk yapmayan dürüst insanlardır. Bazısı sadece sohbete bir kaç kelam edeyim diye gelen tiplerdir. Bu tipler de herkesle
seviyeli Sohbet Ortamı şekilde sohbetini bilen kişilerdir.
Bazı tipler ortamı neşelendirmek için birebirdir. Seviyeli şekilde şakalarını yaparlar, kimse tarafından horlanmazlar. Bu insanlar herkes tarafından tebessümle karşılanır ve ağırlanırlar.

Bedava Sohbet

Bazı tip insanlar gelirler fazla birşey yazmadan yazılanları okurlar ve keyifle mutlu olurlar.
Bazı tipler işin teknik kısmıyla ilgilenirler. Onların amacı sizlerin en güzel şekilde sohbet edebilmenizdir. Bu iş için ellerinden geleni yaparlar.
Bazıları kaos oluşturup kavga çıkarmaya gelenlerdir ki bu tipler sohbet sitelerinde kendilerine yer bulamazlar. Kendine yer bulamadıkları gibi seviyesizlikte de tavan yapmış kişilerdir. Bu tiplerin sohbet sitesinde barınması mümkün değildir Birtakım tipler de insanlara sapkın fikirlerini yazarak taciz etmeye çalışan tiplerdir. Kanal genelinde olursa bu hareketler derhal atılırlar. Eğer özeldeki kişileri rahatsız ediyorlarsa o kişiler şikayetçi ise ihtar edilir. İhtara rağmen devam ederse siteden sepetlenir. Böyle hareketin insanın kendine asla faydası yoktur. Aksine zarar verir evet arkadaşlar sizleride Bedava Sohbet Sitemize sizleride bekliyoruz arkadaşlar amacımız gerçekten Güzel bir sohbet Ortamı kuruyoruz.
Bu makalemde sizlere farklı bir konuyla birlikte oldum. İnşaAllah faydalı ve farklı makale konu ve yorumlarıyla beraber olmak temennisiyle. İyi sohbetler dilerim.

Sanal Sohbetteki tipler

Sanal Sohbetteki tipler

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.


yok

BENZER KONULAR

YORUMLARBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?