islami Sohbet Ortamı

bedava chat
reklam

islami Sohbet Ortamı

Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere Bedava Sohbet vede islami Sohbet Ortamı Sitesinden bahsetmek istiyorum.

islami sohbet ortamı Merhaba arkadaşlar her zamanki gibi yeni bir makaleyi daha sizlerle buluşturuyorum. Maksadımız sizler için faydalı paylaşımlar yapmak şimdiden keyifli okumalar dilerim.
İslamiyetin resmi din olduğu ülkemizde sohbet aramalarında islami sohbet odaları çokça aranır. Aslında müslüman, ateist, hıristiyan ne inancı taşırsa taşısın önemli olan insanın saygı çerçevesinde sohbet etmesidir. Muhabbet etmenin de belli bir ölçüsü, belli bir çizgisi ve belli kriterleri vardır. Dinimizde hoş görülmeyen çok şey sohbet sitelerinde de yasaktır. Küfretmek, yalandan insanları kandırmak, dolandırıcılık, taciz, dine imana vatana millete devlete sövmek ya da ülke bütünlüğünü bölmeye yönelik eylemleri övücü propaganda yapmak, alay etmek, küçük düşürmek, insanların arasını açmak, isyana teşvik etmek Bu ve bunun gibi pek çok kötü fiil dinimizce de yasaklanmış olup, sitemizde de kesinlikle müsaade edilmeyen hal ve eylemlerdir. İnsanca,

bedava sohbet sitemize sizleride bekliyoruz.

Bedava Sohbet

seviyeli Sohbet , keyifli sohbet edebilmek adına burda toplandık. Herşeyi sizin için düzenliyoruz ki en güzel ortamda muhabbetin en koyusunu eğlenceli şekilde yapabilesiniz. Bedava Sohbet Ücret, aidat gibi maddi olarak ödeyeceğiniz birşey yok. Sadece yapmanız gereken nick yazıp girmek. Her zaman edebine, lafına dikkat eden insanlar sevilir ve sayılır.
İslami oyun sorularımızı cevaplayarak dinimize ait pek çok güzellikleri soru cevap tarzında yanıtlayarak öğrenmeniz mümkündür. İnternette muhabbet etmek en büyük zevklerimizden biridir. Kötü ahlaklı olup Sohbet ortamı kötü hale getireceğimize ahlaklı ve saygılı kişi olup kendimizi sevdirmeye çalışalım. Şu üç günlük dünyada kalp kırmaya, insanları incitmeye değmez.
Hayatta en güzel şey ardından güzel bir iz bırakmaktır. Mevlana Celaleddin Rumi ne güzel söylemiş:
“Bir beste gibi ol ardından hasretle söz etsinler.” Bu sözün mucibince ahlakımızı güzelleştirip insanlara güzel sözlerle yaklaşalım. Sevelim sevilelim dünya kimseye kalmaz.Chat yaparken doğrularımız ve yanlışlarımıza göre itibar görür veya tersleniriz. Arif olan anlar, akıllıya bir işaret yeter.
Kaliteli Sohbet etmeyi seviyoruz ve bunun seviyeli ortamda olmasını sağlıyoruz. Bu niyetle kurduğumuz sitemize sizleri de her zaman bekliyoruz.
Makalemize son verirken hepinizi muhabbetle selamlıyoruz. Başka başka makalelerde buluşmak üzere. Allah’a emanet olun sevgili arkadaşlar…

islami sohbet ortamı

islami sohbet ortamı

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

BENZER KONULAR

Chat Sayfası

Bolu Sohbet

Bolu Sohbet Sitesine hoşgeldiniz Bolu vede Bolu Sohbet Odaları Sohbet ...

YORUMLARBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?