Zehir parasıyla çifte Ferrari

İstanbul’da düzenlenen operasyonda 250 kilo eroin ele geçirildi.

İstanbul’da düzenlenen operasyonda 250 kilo eroin ele geçirildi. Yakalanan 15 kişilik çetenin eroini İstanbul üzerinden Avrupa’ya götürmeyi planladığı belirtildi.
El konulan 2’si Ferrari marka otomobil olmak üzere 10’un üzerindeki aracın incelemesine başlandı. Çete elemanlarıyla birlikte ele geçen aralarında Ferrari marka araçlarında bulunduğu otomobillerin, uyuşturucu parasıyla alındığının tespit edilmesi durumunda kamu malı olarak el koyulacağı öğrenildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin bir yıl önce takip etmeye başladığı şebekenin bir hafta önce TIR aracıyla eroin sevkiyatı yapacağı bilgisine ulaştı. Bunun üzerine harekete geçen ekipler, plakası belirlenen TIR aracını takibe aldı. Küçükçekmece’de durdurulan ve 250 kilogram eroin bulunan TIR’ın dorse kısmında narenciye yüklü olduğu görüldü. Zanlıların bu eroini İstanbul üzerinden Avrupa’ya götürmeyi planladığı belirtildi.

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI