Yuvaya mı dönüyor?

Galatasaray’ın sezon başında Suudi Arabistan takımlarından Al Nassr’a kiraladığı Juan Pablo Pino’nun sözleşmesi feshedildi.

Sezon başında Suudi Arabistan’ın Al Nassr Takımı’na kiralanan Juan Pablo Pino’nun sözleşmesi Arab kulübü tarafından feshedildi. Sol ayağında kırık olan Juan Pablo Pino’nun sözleşmesi, sakatlığı nedeniyle feshedildi.

Al Nassr; Pino’nun sakatlık ve iyileşme evresini göz önünde bulundurarak Kolombiyalı futbolcunun yerine bir başka hücum oyuncusunu kadrosuna kattı. Sezon sonuna kadar alacaklarını tahsil eden Pino için takımın sahibi Prens Talalin’in sarayında veda yemeği verildi.

FATİH TERİM İSTERSE SEVE SEVE GELİRİM
Radyospor’a açıklama yapan Juan Pablo Pino, Al Nassr’la sorun yaşamadığını ve başarılı bir dönem geçirdiğini belirtirken, “Goller attım, attırdım ancak sakatlığımı sonrası böyle bir karar alındı. Normal karşılamak gerekir” dedi. Pino, “Galatasaray’a dönüp takımla çalışmalara başlama ihtimalin var mı? “sorusuna “Bilmiyorum, henüz her şey çok yeni” derken, sezon sonunda Galatasaraylı yetkililerin istemesi durumunda seve seve sarı kırmızılı takımla devam edeceğini ifade etti.

Pino ayağındaki alçının 1 hafta sonra çıkarılacağını ve rehabilitasyon çalışmalarına başlayacağını söyledi.

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI