‘Yetenek Sizsiniz’ Böylesini Görmedi

Yetenek Sizsiniz Türkiye’de sahne alan yarışmacı izleyenleri kahkahaya boğdu.
Yetenek Sizsiniz Türkiye”de Atalay Demirci adlı yarışmacı , Stand Up gösterisi ile tüm salonu kahkahalara boğdu.

Yetenek Sizsiniz yarışmasında sahne alan Atalay Demirci, hem jüriyi hem de seçmeleri izlemeye gelen misafirleri gülmekten kırdı geçirdi.

Hatta öyle ki Star Tv ‘de ekrana gelen “Yetenek Sizsiniz” Türkiye ‘nin yeni Cem Yılmaz ‘ını çıkarmaya hazırlanıyor yorumları bile yapıldı. Atalay Demirci isimli yarışmacının stand-up gösterisi yarışmanın dün gece yayınlanan bölümüne damgasını vurdu.

HÜLYA AVŞAR’I BİLE PİŞMAN ETTİ

Yarışmacı Atalay Demirci’nin, gösterisine başlamasından bir süre sonra Hülya Avşar düğmeye bastı fakat daha sonra bastığına pişman oldu.

Pişmanlığını düğmeye tekrar basarak espirili bir dille belirten Avşar gösterinin devamında yarışmacıyı ilgiyle izledi. Sahneden en uzun kalan yarışmacılardan olmayı başaran Demirci, 3 evet ile sahneden ayrıldı.

Programın yapımcısı ve sunucusu Acun ise “Sen şimdiye kadar neredeydin” diyerek hayranlığını dile getirdi

Atalay Demirci edinilen bilgiye göre Yetenek Sizsiniz Türkiye’de bu zamana kadar sahnede en uzun süre kalan yarışmacılardan biri oldu.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI