Yavuz Bingöl’ün Otomobili Yandı!

yavuz bingol un otomobili yandi 3609287 1981 o - Yavuz Bingöl'ün Otomobili Yandı!
Yavuz Bingöl’ün Otomobili Yandı!
Evler boşaltıldı, iki itfaiye aracı hazır bekletildi, 50 litre benzin ve 2 çuval bezle Bingöl’ün arabası alev topu oldu.
Başrollerini Yavuz Bingöl ve Ece Uslu’nun paylaştığı, cumaları TRT 1’de yayınlanan ‘Bulutların Ötesi’ adlı dizinin seti, önceki gün heyecanlı anlara sahne oldu.

EVLER BOŞALTILDI

Sette; Yavuz Bingöl’ün canlandırdığı ‘Bekir’ karakterinin arabasının yandığı sahneler çekildi. Bu akşam ekrana gelecek sahneler için, bir hafta öncesinden hummalı bir hazırlık yapıldı. Çekimler sırasında; iki itfaiye aracı ile su arazözleri (sokakları ıslatan araçlar) hazır bekletildi. Emniyet Müdürlüğü ise gerekli tedbirleri aldı; çevre sakinlerinin evleri boşaltıldı. Gece boyu süren çekimde; yaklaşık 50 litre benzin ve 2 çuval parça bez kullanıldı.

DİZİDE HEYECAN DORUKTA

Bu akşam TRT 1 ekranlarına gelecek olan Bulutların Ötesi’nde Elif ve Dağhan, Cüneyt tarafından eve zorla geri götürülmeye çalışılacak. Bekir, Cüneyt’in bu zorlamasına engel olacak. Basına haber verecek olan Filiz, polisin de müdahalesiyle olayların daha da büyümesine sebep olacak.

Fatih, barda korumalık yapmaya başlayacak ve ilk gününde Ece için büyük bir kavgaya tutuşacak. Fatih, yaralanarak hastaneye kaldırılacak. Yaşanacak olay üzerine Ece ve Fatih tanışacaklar ve arkadaş olacaklar. Ancak Arda, bu durumdan son derece rahatsız olacak. Cüneyt, kariyerini bile hiçe sayacak korkunç bir plan yapacak. Nusret’i planını uygulaması için görevlendirecek olan Cüneyt’in hedefinde Elif ve Bekir olacak.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir