Yalnızca Bir Pedro Almodovar Filminde Soyunurum

kirsten dunst7 - Yalnızca Bir Pedro Almodovar Filminde SoyunurumGeçtiğimiz Cannes Film Festivali’nde “En iyi kadın oyuncu” ödülünü kapan Kirsten Dunst İstanbul’u kendine hayran bıraktı.

Sanat, tasarım, moda, edebiyat, film, müzik ve fikir alanında etkili bir organizasyon olmayı hedefleyen ve tamamıyla halka açık, ücretsiz bir festival olan ”Istancool’2011”, kapılarını 27-29 Mayıs arasında İstanbul’da görkemli bir törenle açtı.

Bu yıl 2’ncisi düzenlenen festivalin ilkgünkü konukları arasında Cannes Film Festivali’nde ”Melencholia” filmindeki rolü ile ”En iyi kadın oyuncu” seçilen Kirsten Dunst, ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay ve film yapımcısı Marco Mueller vardı.

Sempatik tavırlarıyla herkesi büyüleyen Kirsten Dunst söyleşide, Cannes’dan Lars Von Trier’in skandalına hatta İstanbul’da gece kulübünde yaptığı göbek dansına kadar birçok konuyu anlattı.

Pazarlama Çağında Sinema başlıklı söyleşide Dunst, Cannes’da aldığı ödülün hayatının en önemli anlarından biri olduğunu belirtti. Ardından Lars Von Trier’in skandal yaratan Nazi söylemi içinse “Ben onun adına herkesin önünde utandım. Yaptığı yanlıştı. Kendi yanlışını anladıktan sonrada herkesten özür diledi.” dedi.

İstanbul’u çok beğendiğini söyleyen Dunst, 2 gece önce gece kulübünde çekilen göbek dansı hikayesini ise şöyle anlattı, “Eğlenmek için beni götürdükleri gece kulübünde tanınmadan içeri girmek ve eğlenmek gerçekten güzeldi. Sonra aniden 2 dansöz yanımda belirdi ve biranda dansetmeye başladılar. Arkadan fotoğraf makineleri çalışmaya başlayınca tam yakalandım derken biraz şaşırarak göbek dansı yapmaya başladım. Gerçekten çok çaresiz bir şekilde 2 dansöz gelince dansetmek zorunda kaldım. Danstan sonra herhalde beni tanıdıkları için paparazziler geldi derken birde baktım ki mekanın garsonları gece için fotoğraf çekiyorlarmış. Ama çok eğlendiğimi söyleyebilirim”.

kirsten dunst6 - Yalnızca Bir Pedro Almodovar Filminde Soyunurum

Söyleşide gelen konukları sempatik tavırları ve esprileriyle güldüren Dunst sinema kariyerinin ilk öpüşme sahnesi olan “İnterview with the Vampire” filmi hakkında konuştu. Filmde Brad Pitt’i büyük kardeşi olarak gördüğünü ve 12 yaşındayken çektiği o sahnede gerçekten zorlandığını belirtti. Sahne sonrası yapılan dedikoduların ise saçma olduğunu söyledi.

Söyleşinin son kısmında ise Dunst konuklardan gelen, “Eternal Sunshine of a Spotless Mind filmindeki yatak sahnesinde aslında üstsüz birşekilde zıplamanızı yönetmen istemişti, siz ise bunu kabul etmemiştiniz?” sorusu üzerine “Yalnızca bir Pedro Almodovar filminde soyunabileceğimi yönetmenime söylemiştim o da kabul etmişti” yanıtını verince tüm salon kahkaha krizine girdi. Ardından ise Dunst, yönetmenini Cannes’da gördüğünü ve ödül aldığı filmde soyunduğu için onu kandırdığını kendisine söylediğini açıkladı.

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI