‘Yalakalık değil, duygu fışkırması’

635009 detay - 'Yalakalık değil, duygu fışkırması'Ajda Pekkan, asistanı aracılığıyla, Devlet Bakanı Egemen Bağış için söylediği sözlerin ‘yalakalık değil, bir duygu fışkırması’ olduğunu açıkladı

Her yıl düzenlenen “I Love Bonus Yaz Konserleri”, bu yıl Ajda Pekkan ile devam ediyor. BKM organizasyonuyla düzenlenen turnenin ilk konseri, önceki akşam Ankara’da Anadolu Gösteri Merkezi’nde gerçekleşti.

Mini elbisesiyle “Vitrin” şarkısını söyleyerek konsere başlayan Ajda Pekkan, geçtiğimiz gün Başmüzakereci Devlet Bakanı Egemen Bağış için söylediği “Sizin için canımızı veririz” sözünü, bu kez seyirciler için söyledi. Pekkan, “Bizleri bugünlere getiren sizlere, birlikte buralara geldiğimiz sizlere, canımı bile veririm. Haydi şimdi birlikte çok eğlenelim’’ dedi.

Pekkan’ın konserleri, 2 Haziran’da İzmir, 11 Haziran’da Kıbrıs, 14 Temmuz’da İstanbul konserleriyle devam edecek . Bonus konser dizisi yaz boyunca sürecek.

ASİSTANI AÇIKLADI
Bu arada Ajda Pekkan, asistanı Ethel Sason aracılığıyla Egemen Bağış için söylediği sözlere açıklık getirdi. Pekkan’ın asistanı, “Ajda Hanım’ın sözleri bir partiyi destekleyen sözler değildi. Egemen Bağış’ın şahsına yapılmış bir övgüydü. Ajda Hanım, sahnede bir duygu fışkırması yaşadı. En doğal haliyle, en duygusal haliyle şahsa söylediği sözlerdi. Bir yalakalık filan söz konusu değil” dedi.

NE DEMİŞTİ?
Ajda Pekkan, geçen günkü konserinde Egemen Bağış’a şöyle seslenmiş ve bu sözleri “sanatta yalakalığın doruğu” olarak eleştirilmişti:

“Sayın Bakanım her zaman sanat ve sanatçının yanında oluyorsunuz. Muhteşem vizyonunuzla ülkenin hep önünü açıyorsunuz. İyi ki varsınız, hep olun. Sizin için canımızı vermeye hazırız. Allah sizi başımızdan eksik etmesin.”

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI