Ve Sonunda Gelinliği Giydi

3586507 54984682 - Ve Sonunda Gelinliği Giydi
Ve Sonunda Gelinliği Giydi

Fatmagül ile Kerim’in düğün günü gelip çattı ama Mustafa’nın bir sürprizi var.

Bu hafta Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde heyecan doruklara çıkacak.

Hapishanede geçirdiği günler boyunca, Fatmagül’ün hayaline tutunan Mustafa, sonunda gerçeklerle yüzleşiyor.

Büyük bir umutla Fatmagül’ü arayan Mustafa, Kerim’le Fatmagül’ün evleneceklerinden emin olduğunda, geleceğine dair bütün umutlarını kaybediyor. Bu arada Mustafa’nın hapishanedeyken bile hayatlarına sızmayı başarması, Fatmagül ve Kerim’i yeni önlemler almaya itiyor.

Öte yandan düğüne sayılı günler kala yaşanan tatlı telaş, Mustafa’nın varlığını kısa sürede unutturuyor. Fahrettin’in Avustralya’dan eşi ve kızı Deniz’in de İstanbul’a gelmesiyle birlikte, düğün evindeki hazırlıklar hızlanıyor. Eksikler birer birer tamamlanırken, düğün evinde bütün adetler eksiksiz yerine getiriliyor.

Artık kaybedecek hiçbir şeyi kalmadığını bilen Mustafa ise, Kerim’le Fatmagül’ün mutluluğuna sonsuza kadar engel olmak için harekete geçiyor. Yaşadığı iflas şokundan sonra, Reşat Yaşaran’ın tutunabileceği tek bir dalı bile kalmıyor. Erdoğan ise hapishanede kaderine razı bir şekilde mahkeme gününü beklerken içinde bulunduğu koşullara direnmeye çalışan Selim ise kendisini bekleyen sona çok yakın.

Bu arada Fatmagül ve Kerim, birbirlerine itiraf edemeseler de, düğün gecesinin kendileri için aynı zamanda büyük bir sınav olduğunun farkındadır. İkisi de ayrı ayrı hissettikleri korkuyu daha derinlere itmeye çalışır. Bu süreçte, Dr. Nezihe’yle yaptıkları görüşmeler, ikisini de rahatlatacaktır.

Düğün günü geldiğinde, evdeki tatlı telaş doruk noktasına çıkar. Bu sırada Mustafa’nın düğün günüyle ilgili planları olduğunu anlayan Asu, son dakikada Kadir’leri uyarmayı başarır. Fatmagül ve Kerim ise her şeyden habersiz, “imkansızın içinde” yeşerttikleri aşklarının en özel gününü yaşamaya hazırdır.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir