Ünlü Oyuncu Nişanlandı!

Oktay Kaynarca, uzun süredir ilişkisini sır gibi sakladığı İstanbul’da tiyatro eğitimi alan Melek Angun ile nişanlandı.

 

Bir dönem Kurtlar Vadisi adlı dizide rol alan şimdi de Ustura Kemal adlı dizinin başrolünü üstlenen Oktay Kaynarca‘nın,uzun süredir sır gibi sakladığı ilişkisi ortaya çıktı.

Şu sıralar ABD’de mermer ticaretiyapan Başar Savur’la evliliğe adım adım yürüyen Özgü Namal ile ilişkisine nokta koyan Oktay Kaynarca,uzun süreden bu yana sır gibi sakladığı birlikteliğini ilan etti.

Kaynarca uzun süre saklamayı başardığı İstanbul’da tiyatro eğitimi alan 31 yaşındaki Melek Angun ile olan ilişkisini resmiyete bağladı. Kaynarca ve Angun Bursa’da kız tarafının evinde sade bir törenle nişanlandı.

Bursa’nın Mustafa Kemal Paşa İlçesi’nde oturan Melek Angun ile uzun süreden bu yana ilişkilerini gizleyen Oktay Kaynarca, geçen hafta ailesini Angun ailesine göndererek sevgilisini istetti.

Angun ailesi de bu evliliğe onay verdi. Bunun üzerine dün gece esnaf emeklisi baba Güray Angun ve ev kadını anne Gönül Angun’a ait evde nişan töreni yapıldı. Nişan töreninde yüzükleri Oktay Kaynarca‘nın yakın arkadaşı Selçuk Yöntem taktı.

GAZETECİLER DÜĞÜN TARİHİNİ SORDU

‘Kurtlar Vadisi’ dizisi çekimleri sırasında tanıştıkları belirtilen çiftin düğün tarihleri henüz açıklanmadı.

Nişan sonrası annesi, ablası ve eniştesiyle birlikte evden çıkan Oktay Kaynarca, gazetecilerin sorularını cevapsız bıraktı. Kaynarca ailesi ile birlikte ilçeden ayrıldı

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir