UEFA Euro 2012 Heyecanı Turkcell İle Cepte

Polonya ve Ukrayna’da yaklaşık bir ay sürecek futbol ‘karnavalı’ Turkcell ile cep telefonlarına gelecek.

Haber: UEFA Euro 2012 Heyecanı Turkcell İle Cepte

Türkiye‘nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, 8 Haziran’da başlayacak Avrupa Futbol Şampiyonası’nı her an her yerden anında takip etmek isteyenlere tam bir futbol ziyafeti sunacak.

Turkcell‘in GollerCepte servisi Turkcell‘li sporseverleri 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanına ortak ediyor. Turkcell Goller Cepte’ye üye olan herkes, tüm golleri ve önemli pozisyonları maçlar oynandığı anda cepten izleyebilecek. Üstelik mevcut tüm GollerCepte üyeleri, 8 Haziran’da başlayıp 1 Temmuz’da sona erecek Euro 2012’yi ücretsiz takip edebilecek.
GollerCepte servisine yeni abone olmak için UEFA yazıp 7777’ye göndermek yeterli. Avrupa Şampiyonası boyunca her an her yerden futbol keyfi yaşamanın bedeli haftalık yalnızca 0,5TL.

Cep telefonu veya tabletlerinden http://gollercepte.tv adresini tıklayanlar çok daha fazlasına göz atabiliyor. Turkcell GollerCepte ile gol videolarını izlerken kullanılan data için ayrıca ücret alınmıyor.

Turkcell TV’de tribün keyfi Haziran sonuna kadar ücretsiz
Turkcell‘in “kişisel televizyon” platformu Turkcell TV, UEFA Euro 2012 karşılaşmalarını bilgisayardan, cepten ya da tabletten izleme fırsatı sunuyor. TRT ekranlarından yayınlanacak karşılaşmalar, Turkcell TV sayesinde her an her yerden izlenebilecek.

Turkcell TV ile futbolseverler maçları kaçırma endişesi yaşamayacak. Turkcell TV’de canlı yayını durdurup oynatmak, maçı başa sarmak, bir ekranda izlenmeye başlanan karşılaşmayı bir başka ekranda kaldığı yerden izlemeye devam etmek (örneğin cepten başlayıp bilgisayardan devam etmek) sosyal mecralardan paylaşmak mümkün. Üstelik TRT ve TRT 3 Spor’un da içinde yer aldığı Turkcell TV Başlangıç Paketi, Turkcell ve Turkcell Superonline müşterilerine Haziran sonuna kadar ücretsiz.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir