Türkiye nefesini tuttu

yuksek sadakat - Türkiye nefesini tuttuTürkiye, 2011 Eurovision şarkı yarışmasında ilk sınavına bugün Almanya’nın Düsseldorf kentinde çıkıyor.

Eurovision Şarkı Yarışması TRT 1, TRT Avaz ve TRT HD ekranlarından Türkiye saatiyle saat 22:00’de canlı olarak yayınlanmaya başlayacak.

Sohbete girmek için TIKLA

Düsseldorf – Esprit Arena’da düzenlenen yarışmada, 19 yarı finalist ülke yarışacak. İlk 10’a girmeyi başaran ülkeler finale katılmaya hak kazanacak.TRT 1, TRT Avaz ve TRT HD ekranlarından Türkiye saatiyle saat 22:00’de canlı olarak yayınlanmaya başlayacak olan Eurovision Şarkı Yarışması’nda Yüksek Sadakat’e oy vermek için 05 yazıp, yarışma saatinde açıklanacak numaraya Türkiye dışından mesaj atabilirsiniz…

Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek olan 56. Eurovision Şarkı Yarışması’nın resmi açılışı Düsseldorf Tonhalle’de yapıldı.Düsseldorf Büyükşehir Belediye Başkanı Dirk Elbers’in verdiği resepsiyonla yapılan açılışa, 43 ülkenin temsilcileri, kırmızı halı üzerinden geçerek katıldı.

Resepsiyonun verildiği Tonhalle çevresinde yoğun güvenlik önlemleri alındığı dikkati çekti.Türkiye delegasyonu, resepsiyonda en çok ilgi gören ülkeler arasında yer aldı.Temsilcimiz Yüksek Sadakat, diğer ülke temsilcileriyle müzikleri üzerine bol bol sohbet ederken, Gürcistan delegasyonu Türk grubu öven açıklamalar yaptı.
İşte Yüksek Sadakat Eurovision Şarkısı Live it up
[pro-player]http://www.youtube.com/watch?v=3mYHJAnrk3k[/pro-player]

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI
Günün sözü Günün sözü

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım.

DEVAMI