sohbetkral

Türkiye Güzeli Sevgilisini, Türkiye Güzeliyle Aldattı

2013 yılında Türkiye Güzeli seçilen Rüveyda Öksüz ile ilişkisi bulunan ünlü şarkıcı ve oyuncu Gökhan Keser, sevgilisini bir başka Türkiye güzeliyle aldattı. 2013 yılında Türkiye Güzeli seçildikten sonra kariyeri parlayan ve rol aldığı dizilerle şöhreti yakalayan oyuncu Rüveyda Öksüz ile bir zamandır birlikte olan Gökhan Keser’in birlikteliğini bir başka kadın sebebiyle sona erdirdiği iddia edildi. Miss Turkey yarışmasında elde ettiği tacın arından aynı sene Endonezya’nın cennetten bir parça olan Bali Adası’nda düzenlenen Dünya Güzellik Yarışması’na katılan, dereceye giremeyince ülkemize geri dönerek dizilerde oynamaya başlayan eski güzel ise iddialar hakkında sessiz kalırken, magazin sayfalarında ayrılığa nedenin tescilli güzelin evlilik konusundaki ısrarı olduğu konuşuluyor.
Sözcü Gazetesi’nde yer alan habere göre Gökhan Keser ile eski Türkiye güzeli sevgilisinin arasında kara kedi girmesinde, Rüveyda Öksüz’ün nikâh masasına oturma konusundaki ısrarı etkili. İplerin kopmasına neden olan bu isteğini dile getiren ve uzun süreli beraberliğin arından artık evlenmek isteyen Rüveyda Öksüz ile Gökhan Keser’in ayrılmaya karar verdiği konuşulmasına rağmen ayrılıktan sonra flaş iddialar magazin dünyasını karıştırdı. İddialara göre ayrılığın hemen sonrasında eski sevgilisi Gökhan Keser’in birliktelikleri esnasında kendisini aldattığını öğrenen Rüveyda Öksüz, aldatıldığı genç kızınsa tıpkı kendisi gibi tescilli bir eski Türkiye güzeli olduğunu duyunca şaşa kaldı.
Gökhan Keser’in henüz Rüveyda ile birlikteyken kalbini başkasına kaptırdığını ve hızlı bir aşka yelken açtığı hakkındaki dedikoduların hemen ardından çiftin henüz birlikteyken Gökhan’ın birlikte olmaya başladığı kişininse aynı Rüveyda gibi eski Türkiye güzellerinden biri olduğu söylendi. Bazı magazin sitelerindeyse çiftin ayrılmasına Rüveyda’nın evlenmek istemesi ve bu teklifin Gökhan tarafından reddedilmesinin değil, çiftin birlikteyken Gökhan’ın sevgilisini aldatmasının neden olduğu yönünde iddialar gündeme getirildi. Bu iddialara göre bir başka eski Türkiye güzeliyle görüşmeye başlayan ve kendisi aldattığını öğrenen Rüveyda Öksüz, durumdan haberdar olur olmaz Gökhan ile yollarını ayırdı ve bu flaş gelişmeyle çift uzun süren birlikteliklerine Rüveyda’nın kararıyla nokta koymuş oldu.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir