Türkiye 7. Oldu Kazanan İsveç

Türkiye 7. Oldu Kazanan İsveç

57. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Can Bonomo ‘Love Me Back’ şarkısı ile 112 puan alarak 7. oldu.

 

İsveç’in 372 puangibi rekorbir puanlabirinci olduğu 57. Eurovisionşarkı yarışmasındaTürkiye’yi temsil eden Can Bonomo 112 puanla 7. oldu.

Eurovision şarkı yarışmasının galibi açık ara İsveç oldu. Loreen’in ‘Euphoria’sı büyük ilgi görürken yarışmaya ev sahipliği yapan Azerbaycan da organizasyonuyla takdir topladı.

57. Eurovision Şarkı Yarışması’nda büyük final başladı. Can Bonomo, yarı finalde salonu coşturan “Love Me Back” şarkısını bu kez birincilik için seslendirdi. Temsilcimiz performansı sonrası ayakta alkışlandı. Yarışmacıların sahne performansları sona erdi ve SMS oylaması sonucu birinciliği İsveç kazandı. Türkiye, 112 puanla Eurovision yarışmasında 7. oldu.

Azerbaycan‘ın başkenti Bakü’de düzenlenen 57. Eurovision Şarkı Yarışması’nın büyük finali saat 22.00’da başladı. Temsilcimiz Can Bonomo 18. sırada sahneye çıktı. Genç sanatçı performansı sonrası büyük alkış aldı.

İLK 5 ÜLKE VE PUANLAR

İsveç(372)
Rusya(259)
Sırbistan(214)
Arnavutluk(154)
Azerbaycan(150)

Türkiye 112 puanla 7. sırada.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI
Günün sözü Günün sözü

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım.

DEVAMI