Türk Düşmanı Vekil Rahat Durmayınca…

“Onu münasip bir yerine koy” demişti! O vekil yine uslu durmadı. Bakan Bağış, bu kez bakın nasıl bir tepki verdi.

 AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Hollandalı ırkçı AP milletvekili Barry Madlener’e son günlerin moda tepkisini verdi: Oğlum bak git!

Geert Wilders‘in Özgürlükler Partisi’ne üye olan Barry Madlener, Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu toplantısında Türkiye‘ye ağır ithamlarda bulundu. Daha önce Peygamber Efendimiz’e hakaret karikatürlerini vermek istediği Bağış’tan, “Onu münasip bir yerine koy” cevabını alan Madlener, bu kez İslam’a hakaret eden bir kitabı vermeye çalıştı.

Madlener’in provokasyon çabası içinde olduğunu ifade eden Bağış,Türkiye‘de son zamanlarda çok sıkça kullanılan, artık dilimize pelesenk olmuş bir deyimle size cevap vereceğim. Vatandaşlarımız, ‘Oğlum bak git’ diyorlar” dedi.

“BREIVIK’İN YANINA YAKIŞIRSIN”

AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış Avrupa Parlamentosunda düzenlenen Türkiye-AB ilişkilerinde mevcut durum başlıklı oturumda konuştu. Vize konuları ve Kıbrıs meselesi gibi birçok önemli konunun gündeme geldiği toplantıda Türkiye aleyhine söz alan ve Türkiye‘nin AB’ye üye olamayacağını, demokrasi ile İslamın bir arada olamayacağını savunan Türk düşmanı, Hollandalı aşırı sağcı parlamenter Barry Madlener’e, Bağış’ın cevabı sert oldu.

AP Başkanı Martin Schulz’un, Madlener’i, ırkçı olmakla suçladığını hatırlatan Egemen Bağış, “Benim buna ekleyecek bir şeyim yok” dedi. Madlener’in Hollanda Parlamentosu’na geçmeyi planladığını hatırlatan Bağış, “Norveçli katil Breivik’in yanına gitseniz size daha çok yakışır” diye konuştu.

“İNŞALLAH TEDAVİ OLURSUN”

İslam’ın sadece cehaletle savaştığını vurgulayan Bağış, “Senin gibi cehaletin kölesi olmuş kişileri özgürleştirmek de İslam’ın hedefi olmuştur. İnşallah tedavi olursun. İnşallah Hollanda parlamentosuna gittiğinde doğruları bulabilme imkanın olur” dedi.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI