Tuba Büyüküstün Ortadoğu’yu Salladı

25 Eylül 2012 12:03Oyuncu Tuba Büyüküstün, rol aldığı dizilerle Arap dünyasını ve Ortadoğu’yu fethetmeyi sürdürüyor…

Ihlarmurlar Altında ve Asi gibi dizilerinin Ortadoğu ülkelerinde yayınlanmasının ardından bölgenin yıldızı olan Tuba Büyüküstün, yeni bir reklam filmiyle ününe ün kattı.

Daha önce de Kıvanç Tatlıtuğ ile Arap bir parfüm firmasının reklamlarında boy gösteren ünlü oyuncu, şimdilerde ise bir şampuan firmasının reklam filmiyle bölgede adından söz ettiriyor.

Aynı firma için ülkemizde de kamera karşısına geçen Tuba Büyüküstün’ün Ortadoğu için çektiği reklam, Arapça alt yazıyla televizyonlarda yayınlanıyor. Bu reklam sayesinde Araplar’ın ilgisini arttıran Tuba Büyüküstün, bölgedeki birçok firmadan teklif alıyor

Bir süredir Pantene isimli şampuan markasının yüzü olan Büyüküstün, markanın Arap dünyası için hazırladığı reklamda güzelliğiyle dikkat çekiyor. Kısa süre önce yayınlanmaya başlanan reklamda Tuba Büyüküstün, bir ses yarışmasının jüri üyesini canlandırıyor.

MBC kanalında yayınlanan ‘The Voice’ yarışmasının dekoru ve konsepti örnek alınarak yapılan reklam çekiminde Büyüküstün, dört jüri üyesinden biri olarak izleyici karşısına çıkıyor.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir