TRT Spikerine Koca Dayağı!

3602973 12873476 - TRT Spikerine Koca Dayağı!
TRT Spikeri eşini ve olaya müdahale etmek isteyen halasını döven Başbakanlık Müfettişi serbest kaldı.
Gazeteciler.com – TRT Spikeri Serra Karaçam, eşinden dayak yedi. Milletvekili adayı, Başbakanlık Teftiş Kurulu Müfettişi eş serbest bırakıldı.

Takvim gazetesinden Gülcan Demirci’nin haberine göre; sunucu Serra Karaçam’ın hem kendisine hem de halasına şiddet uygulayan eşinden şikayetçi olduğu öne sürüldü.

Karaçam 2010 yılında TRT Haber’in ana haber sunucusu iken eşinin işi dolayısıyla kariyerinden vazgeçip İstanbul’a taşınmıştı.

KAPIYI KIRARAK İÇERİ GİRDİ

İddiaya göre, geçtiğimiz cuma günü sunucu Serra Karaçam ile eşi Eyüp Ö. davetli olarak Metin Şentürk’ün yatına akşam yemeğine gitti. Eyüp Ö. alkol aldı. İki yıllık evli ve bir çocukları olan çift, bilinmeyen bir nedenle yatta tartışmaya başladı.

Gecenin sonunda eve dönen çift, yolda tartışmaya devam etti. İstanbul Üsküdar’daki evindeki hizmetçilerin kapıyı geç açmasına sinirlenen Eyüp Ö. kapıyı kırarak içeri girdi ve eşi ile kavga etmeye devam etti.

İddiaya göre Eyüp Ö. eşini bu sırada darp etti. Gürültüler üzerine, üst katta yaşayan ve eski bir milletvekili olan babasını ziyarete gelen hala Neşe Han, yeğeninin dairesine indi. Kapıyı açık gören Han, zile bastı. Eyüp Ö.’ye, “Ne oluyor ne bu kavga” diye sordu. Ancak yumruklandı. Aldığı darbelerle yere yığılan Han bayıldı. Halasını kanlar içinde gören Karaçam ise polisi ve ambulansı aradı. Han hastaneye kaldırıldı.

KOLDA KIRIK VE MORLUKLAR

Olay yerine gelen polislere direnen ve eşine tehditler savuran Eyüp Ö. geceyi karakolda geçirdi. İfadesi alınan Eyüp Ö. daha sonra serbest bırakıldı. Polise, halası Han’ı eşinin dövdüğünü söyleyen Serra Karaçam, kendisinin de can güvenliğinin olmadığını belirterek şikayetçi oldu. Han, aldığı darbeler sonucu sol kolunda birden çok kırık olması nedeniyle ameliyata alındı. Kafasında ve vücudunun çeşitli yerlerinde çok sayıda morluklar ve yırtıklar bulunan Han, bir süre daha tedavi altında tutulacak.

Annesini döverek hastanelik eden Eyüp Ö.’nün cezalandırılmasını isteyen kızı Melike Yıldız “60 yaşındaki annemizi öldüresiye döven kuzenimizin eşinden şikayetçiyiz. Yaşlı bir kadına böyle davranılması insanlık dışı. Bir de bu kişi Başbakanlık müfettişi. Başbakanımızın kadına şiddet konusunda ne kadar hassas olduğunu bilerek sesleniyoruz. Bu konuya duyarlı davranacağından hiç şüphemiz yok” dedi.

Kolundaki kırıklar nedeniyle ameliyat olan eşin başucundan bir dakika dahi ayrılmayan Mehmet Han ise “Annesi yaşındaki bir kadını bu hale sokan kişinin cezalandırılmasını istiyorum. Bu olayı Başbakanımıza kadar götüreceğim” dedi.

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI