Trabzon’a komplo mu kuruldu?

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, şampiyonluk yarışı için temkinli konuşurken, Jaja’nın alemde çekilen fotoğrafları için de “komplo” iddiasında bulundu.

Fenerbahçe’nin şampiyonluğu 2 kere son dakikada kaybettiğini söyleyerek, büyük konuşmam diyen Sadri Şener, “Galatasaray, Bursa ve Eskişehir maçlarını geçersek, büyük yol alırız” dedi.

JAJA’NIN FOTOĞRAFLARI BİRİLERİ TARAFINDAN ÇEKTİRİLDİ
Jaja’nın Fenerbahçeli Bilica ile çekilen fotoğraflarına da değinen Şener, “Jaja’nın Bilica tarafından ayartıldığı iddiasını hiçbir şekilde ispat edemem de şunu merak ediyorum. 15 milyon nüfuslu bir şehirde iki araba gidiyor. Önde de fotoğrafları çeken bir gazeteci ya da gazetecilere servis yapan biri gidiyor. 15 milyonun olduğu bir şehirde bunun tesadüf olduğuna inanmıyorum. Trabzon’da olsa biri görür seni; ama İstanbul’da nasıl olur; anlamıyor. Kim yaptı tartışmasına girmem; ama birileri bunu yaptırdı” şeklinde konuştu.

GALATASARAY HER ZAMAN GALATASARAY’DIR
Haftasonunda oynayacakları Galatasaray maçına da değinen Trabzonspor başkanı, “Galatasaray, her zaman Galatasaray’dır. Aldığı sonuçlarla büyüklüğü ölçülmez. Biz bildiğimiz Galatasaray’la oynayacak şekilde hazırlık yapıyoruz. Bu duygularla TT Arena’ya çıkacağız. Keşke seyirci de olsaydı. Maçın seyircili olmasını tercih ederdim” ifadelerini kullandı.

BASINA GÖNDERME
Şampiyonluk yolunda rakipleri gibi basın desteğine sahip olmadıklarını dile getiren Şener, “Biz rakiplerimizin gibi basında üstün bir desteğe sahip değiliz; olmamız da mümkün değil. Bazı spor yazarları, yazar gibi değil. Taraftar gibi… Bu şampiyonluk yarışına da etki ediyor. Basın dünyada her şeyi etkiler. Son 7 haftayı da etkiler” dedi.

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI