Trabzon’a komplo mu kuruldu?

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, şampiyonluk yarışı için temkinli konuşurken, Jaja’nın alemde çekilen fotoğrafları için de “komplo” iddiasında bulundu.

Fenerbahçe’nin şampiyonluğu 2 kere son dakikada kaybettiğini söyleyerek, büyük konuşmam diyen Sadri Şener, “Galatasaray, Bursa ve Eskişehir maçlarını geçersek, büyük yol alırız” dedi.

JAJA’NIN FOTOĞRAFLARI BİRİLERİ TARAFINDAN ÇEKTİRİLDİ
Jaja’nın Fenerbahçeli Bilica ile çekilen fotoğraflarına da değinen Şener, “Jaja’nın Bilica tarafından ayartıldığı iddiasını hiçbir şekilde ispat edemem de şunu merak ediyorum. 15 milyon nüfuslu bir şehirde iki araba gidiyor. Önde de fotoğrafları çeken bir gazeteci ya da gazetecilere servis yapan biri gidiyor. 15 milyonun olduğu bir şehirde bunun tesadüf olduğuna inanmıyorum. Trabzon’da olsa biri görür seni; ama İstanbul’da nasıl olur; anlamıyor. Kim yaptı tartışmasına girmem; ama birileri bunu yaptırdı” şeklinde konuştu.

GALATASARAY HER ZAMAN GALATASARAY’DIR
Haftasonunda oynayacakları Galatasaray maçına da değinen Trabzonspor başkanı, “Galatasaray, her zaman Galatasaray’dır. Aldığı sonuçlarla büyüklüğü ölçülmez. Biz bildiğimiz Galatasaray’la oynayacak şekilde hazırlık yapıyoruz. Bu duygularla TT Arena’ya çıkacağız. Keşke seyirci de olsaydı. Maçın seyircili olmasını tercih ederdim” ifadelerini kullandı.

BASINA GÖNDERME
Şampiyonluk yolunda rakipleri gibi basın desteğine sahip olmadıklarını dile getiren Şener, “Biz rakiplerimizin gibi basında üstün bir desteğe sahip değiliz; olmamız da mümkün değil. Bazı spor yazarları, yazar gibi değil. Taraftar gibi… Bu şampiyonluk yarışına da etki ediyor. Basın dünyada her şeyi etkiler. Son 7 haftayı da etkiler” dedi.

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI