Terazi Burcu Aylık Yorum – Ağustos 2011

Sizi önce şaşırtacak, belki de şok edecek ve ardından sevindirecek, rahatlatacak bir gelişme var. Yani beklemediğiniz bir şey size içten içe istediğiniz bir dileğinizi eyleme dökme imkanı verecek gibi.

Ama iş o kadar kolay görünmüyor.. Çünkü bu şaşırtıcı gelişme olayları kitleyen türden.. Ve eyleme koymaya niyet ettiğiniz şey de tepki çekebilir.

Bu gelişmeyi kiminiz işte kiminiz ailede yaşayacaksınız.

Ayın dikkat çekici diğer bir gelişmesi ise sanırım parasal konuda, yatırım alanında olacak. Geçmişte yatırım için attığınız doğru adımların güzelsonuçlarını yaşayacaksınız, aldığınız malın değerlenmesi söz konusu. Kiminiz de henüz tamamlanmamış bir mirasın kalanını alabileceksiniz.

Özetle, parasal cephe iyi görünüyor.

Bu ay sizin de sıvılara, ilaçlara karşı dikkat etmeniz gerekiyor. Yanlıştedavi sorun yaratabilir, uyanık olmak gerekir buna karşı.

Kimi Teraziler de sanki zayıflamak adına rejime yönelecek ancak pekuygun zaman değil sanki..

Kiminiz bir aile büyüğü ile kiminiz de işte otorite takımı ile bir mücadele içinde olacaksınız. Güçlüsünüz, istediğinizi koparmanız mümkün ancak olayları kitleyen gelişmeler var, belki de zamanı değil bazı şeyleri istemenin. Size tavsiyem hedefinizi, istekleriniz ortaya koyun ama aşama aşama gidin, şartları çok zorlamayın. Güçlü durun ama uzlaşma kanallarını açık tutun. İnat etmeyin. Hızlı olmanız ve zamanlamayı iyi ayarlamanız gerekiyor.

Şartların istediğiniz düzeyde olması biraz zaman alacak, sabırla ilerlemeniz gerekecek.

Sanki bazı bozulan ilişkilerinizi düzeltmek için bir çaba içine gireceksiniz. Eski defterler açılacak ve size kırgın kişilerin kalbini kazanmayaçalışacaksınız çünkü onların dost olduğunu anlayacaksınız.

Bu arada bir kişi konusunda da kafanız karışacak.. Dedikodu mu yoksa sizin iyiliğiniz için konuşan biri mi anlamakta zorlanacaksınız.. Bu konuda dost uyarılara kulak verin derim. Ya da içinizdeki sesi dinleyin..

Epeydir ihmal ettiğiniz sevgiliniz veya eşinizle ilgilenme imkanı bulacaksınız ay sonlarında.. Birlikte mutlu eden, güzel bir karar alacaksınız ayrıca. Bu belki yatırımla alakalı bir şey belki bir çocuk sahibi olmak isteği.

Bu ay kulağınıza gelen haberlere hemen itibar etmeyin, dedikodu mu, ortalık karıştırmak mı niyet yoksa gerçek mi anlamanız için olayların gelişmesini bekleyin. Ve gerçeği dostlara danışın..

Kiminiz için aniden ortaya çıkan bir iş seyahati planlarınızı bozacak gibi. Yollarda kaza riskine dikkat edin derim bu arada. Karmaşa ve aksilik olabilir yollarda.

Aşk bekleyen terazileri bu ay sosyal ortamlarda, meslek grubu içinde ani bir aşk yakalayabilir. Girdiğiniz sosyal ortamlarda popülerolacaksınız, birinin beğenisini çekeceksiniz. Belki de arkadaşlıktan doğan bir aşk çıkacak.. Hayli şaşırtıcı bir aşk bu çünkü.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI