Terazi Burcu Aralık 2011 Yorumları

Terazi
Sevgili Teraziler Aralık ayında öncelikle evde dikkatli olmanız gereken bir aya girdiğinizi belirteyim. Var olan sorunlar bir anda alevlenebilir, gerginlik hat safhaya çıkabilir. Mümkün mertebe sağduyulu olmanız gereken bir aydasınız.
Bazı Teraziler için evde epeydir olan sorunun birden tırmanması sorunu köklü bir şekilde çözmek için fırsat da verecek. Özellikle parasal kaynaklı sorunları sonuca bağlamak mümkün olacak gibi.
Evde yaşanacaklar, evle ilgili kararlarınız yaşantınızı, beraberinde yaşam tarzınızı ve kişiliğinizi derinden etkileyip değiştirecek olayların başlangıcı olacak gibi. Bir şeylere karşı kararsızlığınız gidiyor, yerini kararlı adımlara bırakıyor. Zaten siz isteseniz de istemeseniz de, olacaklar olacaktır. Dış olaylar, yıldızların etkisiyle sizi köklü kararlara, farklı tavırlara itecektir.
Kadersel bir dönemdesiniz, özellikle Terazinin başlarında doğanlar. Kiminiz için evden uzaklaşma, bireysel, kendinize ait bir yaşantıyı kurma dönemi başlıyor, kiminiz için evdeki değişen şartlarla bireysel yaşantınız değişiyor, kendi sorumluluğunuzu daha fazla üzerinize alıyorsunuz. Yani iyisiyle kötüsüyle kendi işlerinizi, kendi hayatınızı kendiniz yöneteceksiniz. İpleri elinize almaya başlıyorsunuz.
Kimi Terazilerin evle veya evde yaşanacak bazı gelişmelerle eline önemli miktarda para geçmesi söz konusu olacak. Kiminize bir miras düşecek, kiminiz beklenmedik yerden toplu para alacaksınız.
Bir amacınızı gerçekleştirmede dostlarınızın somut desteğini alacaksınız. Dostlarınız, yakınlarınız sizi daha atak olmaya sevk edecekler. Bu arada karşınıza dost çevreden çıkacak bir kişi ile başlayacak güzel arkadaşlık aşka dönüşebilir. Kiminiz de bir arkadaştan beklenmedik bir duygusal çıkışla şaşırabilirsiniz. Bu tür durumlar bir süre sonra kıskançlıklar doğurabilir.
Teraziler bu ay boyunca karşı cins çekimlerine maruz kalacak, hatta birilerine karşı sessiz kalamayacaksınız gibi. Ama ilişkilerle ilgili doğru kararları vermek için bahar aylarını bekleyin, yaşayın görün derim. Kişilerin gerçek niyetini anlamak için bir zaman gerekli çünkü. İlişkisi olan Terazilerin ay sonlarında ilişkilerini bir düzene, net bir sonuca bağlamaları mümkün olacak. Ay sonlarında yaşanacaklar sizi bazı önemli mutlu gelişmelere taşıyacak gibi.

Diğer burçlar için tıkla

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI