Tayfur Havutçu imzaladı!

Beşiktaş Teknik direktör Tayfur Havutçu ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladı.

Beşiktaş Kulübü, halen görevde bulunan teknik direktör Tayfur Havutçu ile 2 artı 1 yıllık daha anlaşmaya vardığını açıkladı.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, yönetim kurulunun bugünkü toplantısı sonrasında bu kararın alındığı belirtilerek, ”Yönetimimiz, halen görevde bulunan teknik direktörümüz Tayfur Havutçu ile gelecek sezondan itibaren 2 artı 1 yıllık anlaşmaya varmıştır” ifadesi kullanıldı.

Açıklamada, teknik direktör Tayfur Havutçu’ya başarı dileklerinde bulunulurken, ”Camiamıza hayırlı olmasını temenni ederiz” denildi.

ANLAŞMA İMKB’YE BİLDİRİLDİ

Beşiktaş Kulübü, halen görevde bulunan teknik direktör Tayfur Havutçu ile anlaştığını İstanbul Menkul Kıymetler Borsasına (İMKB) bildirdi.

Beşiktaş’tan İMKB’ye bildirilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) yayımlanan açıklamada, ”Futbol A takımımızın teknik direktörlük görevi için 2011-2012 ve 2012-2013 sezonlarını kapsayacak şekilde ve 1 yıl (2013-2014 sezonu) opsiyonlu olmak üzere Tayfur Havutçu ile anlaşma sağlanmıştır” denildi.

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI