Tatlıses de aday adayı!

Gün içinde Başbakan’la görüşen İbrahim Tatlıses, aday adayı olacak

Şişli’de uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralanan hastanede tedavi gören sanatçı İbrahim Tatlıses’in AK Parti’den milletvekili aday adaylığı için gerekli evraklar, amcasının oğlu tarafından Dolmabahçe’deki Başbakanlık Çalışma Ofisine teslim edildi.

Umut TÜTÜNCÜ / AHT

Tatlıses’in amcasının oğlu Abdullah Tatlı, evrakları teslim etmeden önce gazetecilere yaptığı açıklamada, Başbakan Erdoğan’ın hastaneye yaptığı ziyaret sırasında verdiği talimat üzerine, Tatlıses’in adaylık başvurusu için gerekli tüm evrakı getirdiğini söyledi. Tatlı, Başbakanlık Ofisinden de arandıklarını dile getirerek, Tatlıses’in milletvekilliği aday adaylığı için evrakların önceden hazırlandığını dile getirdi. Tatlı, ”O saldırı olayı olmasaydı, ertesi gün yani pazartesi günü kendisi AK Parti İl Başkanlığına gidip müracaatını yapacaktı. Bu olay olunca kaldı tabii. Şimdi de Başbakanımızın emriyle geldik” diye konuştu.

Abdullah Tatlı, İbrahim Tatlıses’in İstanbul 3. bölgeden aday olmayı istediğini, ancak takdirin Başbakan Erdoğan’da olduğunu kaydetti.

Açıklamanın ardından Tatlı, İbrahim Tatlıses’in evraklarını teslim etmek üzere görevlilerce çalışma ofisine alındı.

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI