Taner Tolga Tarlacı Kimdir ? 3T

Tolga Taner Tarlac%C4%B1 Acunla Birlikte - Taner Tolga Tarlacı Kimdir ? 3Tİlk önce Yetenek Sizsiniz Yarışmasında Nijeryalı zenci arkadaşıyla rap yaparak tanıdığımız ve sonrasında da Survivor’da herşeye aykırı adam olarak ekranlarda gördüğümüz Taner Tolga Tarlacı ülkemizde sempati duyulan bir kişik haline geldi.

1984 Almanya doğumlu olan Tarlacı KKTC’de yaşıyor ve Girne Amerikan Üniversitesine Halkla İlişkiler Bölümünde halen öğrenci olarak devam ediyor. Maceracı ruhu ile herkesi düşündürüyor ve kendisine hayran bırakıyor. Kendiside özgür olmayı çok sevdiğini her seferinde belirtiyor.

Yetenek Sizsiniz’de Nijeryalı arkadaşıyla rap söyleyen Taner Tolga Tarlacı Acun’dan Survivor’a katılma için söz almıştı. Sözünü tutan Acun onu 2011 Survivor’da gönüllüler adasına gönderdi ve olanlar oldu. Her an herşeyi yapabilecek gibi duran Taner Tolga Tarlacı hiç beklenmedik anda çok değişik işler yapabiliyor.Survivorda herkesi şaşırtan yaptığı şeyler arasında üzerine battaniye sararak 2 defa yanan ateşin içine atlaması, adadaki kızların bikinilerinin asılı olduğu ağaca bir sırıkla sporcular gibi atlamaya çalışması vs… Sadece yarışmada değil bütün hayatını macera içerisinde yaşıyor.

Herkesin en çok beklediği olay muhtelemen Taner ile Nihat Doğan aynı adaya düştükleri zaman ikisinin nasıl bir arada geçineceği ve birbirlerine nasıl davranacağı sorusu … Adadaki herkesin göndermek istediği kişilerin başında gelen Taner’i sms atan sevenleri onu sonuna kadar adada koruyacak gibi duruyor.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir