Tamamen abarttılar!

696644 detay - Tamamen abarttılar!Kanada’daki İç Çamaşırı Futbol Ligi (Lingerie Football League) takımlarından Toronto Triumph’ın üyeleri tamamen soyundu…

Kanada’daki İç Çamaşırı Futbol Ligi (Lingerie Football League) takımlarından Toronto Triumph’ın üyeleri, hayvan hakları örgütü PETA’ya destek veren son ünlüler oldu.

Kampanyayla, insanları Noel’de hediye olarak kürklü ürünler almamaya teşvik eden futbolcular, bu hafta Toronto’nın Eaton Merkezi’ndeki bir gösteriye de destek verdiler. Bir Toronto Triumph oyuncusu, “Kürk ceket giydiğinizde, asla ‘Bunun sahibi hayvana neler yaptılar’ diye düşenmezsiniz” dedi. PETA’dan Emily Lavender ise, “Kürk giymek faul” dedi.

Kadınların yer aldığı Lingerie Football League, yani ‘İç Çamaşırı Ligi’ne ilgi giderek artıyor. SuperBowl’da doğan bu organizasyon bugün bir lige dönüşmüş durumda.

İç Çamaşırı Futbol Ligi ilk kez 2003’te SuperBowl’un devre arasında gösteri olarak düzenleniyordu. Ancak büyük ilgi görünce Amerikan futbolunun kadınlara özgü ligi de hayata geçirildi.
a6c29f19b2261ee0095e7aee6a110518 k - Tamamen abarttılar!

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir