Taksim yolu 20 gün kapatılacak !

Taksim Meydanı’na Tarlabaşı Bulvarı üzerinden çıkış 20 gün boyuca trafiğe kapatılacak…

Taksim Meydanındaki çalışmalar kapsamında; Taksim Meydanına Tarlabaşı Bulvarı üzerinden çıkışın, 25 Ocak 2013 Cuma gecesinden itibaren, 15 Şubat 2013 tarihine kadar 20 gün süre ile kapatılacağı duyuruldu.

Taksim Meydanı’na gidecek olan sürücülerin Dolmabahçe-Gümüşsuyu veya Şişhane-Dolapdere Harbiye güzergahlarını kullanmalarının istendiği açıklamada şöyle denildi.

Taksim Meydanındaki çalışmalar nedeni ile halen Tarlabaşı Bulvarından Taksim’e çıkış -çiçekçilerin eski yeri önünden- tek şeritli yoldan sağlanmaktadır.

Açık olan bu şerit üzerinde yapılacak imalat çalışmaları sebebiyle, Taksim Meydanına Tarlabaşı Bulvarı üzerinden çıkış, 25 Ocak 2013 Cuma gecesinden itibaren, 15 Şubat 2013 tarihine kadar 20 gün süre ile kapatılacaktır.

Taksim Meydanı’na gidecek olan sürücülerin Dolmabahçe-Gümüşsuyu veya Şişhane-Dolapdere Harbiye güzergahlarını kullanmaları gerekmektedir.

Yayaların Taksim Meydanı’na erişimlerinde herhangi bir değişiklik yoktur.

Vatandaşlarımızın çalışmalardan en az seviyede etkilenmeleri için bu kesimdeki çalışmalar okulların tatil olduğu 25 Ocak 2013 Cuma gecesi başlayacak ve 20 gün içinde de tamamlanacaktır.

Acil durumlarda Tarlabaşı’ndan Sıraselviler Caddesi üzerindeki Hastaneye erişim Zambak Sokak araç trafiğine açık olacak ve kullanılabilecektir.

Otobüsler ve Taksi Dolmuşlar şimdi olduğu gibi Tarlabaşı’ndan U dönüşü yaparak çalışmaya devam edeceklerdir.

20 günün sonunda Taksim’e çıkış proje imalatının bitimine kadar bu günkü gibi Tarlabaşı Bulvarı üzerinden tek şerit olarak verilecektir.

Taksim Meydanı’nda trafiğin yeraltına alınması inşaatının Haziran ayına kadar tamamlanması hedefleniyor.

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI
Günün sözü Günün sözü

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım.

DEVAMI