Sürpriz Aşk!

 

“Lale Devri” dizisinin setinde kelimenin tam anlamıyla ‘aşk kaosu’ yaşanıyor.

Haber: Sürpriz Aşk!

“Lale Devri” setinde aşk kaosu yaşanıyor. Başrolü paylaştığı Serenay Sarıkaya‘dan ayrılan Tolgahan Sayışman, şimdi diğer rol arkadaşı Selen Soyder ile birlikte. İlişkilerini saklama gereği duymayan sevgililer, çekimler biter bitmez tatil için Roma’ya gitti.

Soyder, Aşk Çeşmesi ve Coliseum’da çektirdikleri fotoğrafları da önceki gün Twitter‘a yükledi.

DİZİDE NİKAH MASASINA OTURMUŞLARDI!

Hatırlanacağı üzere ‘Lale Devri’ dizisinin iki hafta önceki bölümünde Sayışman ve Sarıkaya izleyenlere sürpriz yapıp nikah masasına oturmuştu… Hatta bu olaydan sonra iki eski sevgilinin barışabileceği iddiaları gündeme gelmişti…

SERENAY SARIKAYA İLE NEDEN AYRILMIŞLARDI?

Oyuncu – manken Serenay Sarıkaya, ‘Lale Devri’ dizisinde birlikte oynadığı Tolgahan Sayışman‘dan ayrılma nedenini; Uğurkan Erez’in doğum günü partisinin çıkışında açıklamıştı. Sayışman’ın kendisini 23 yaşında bir voleybolcuyla aldattığı için ayrıldıkları dedikodularını yalanlayan Sarıkaya, şunları söyledi:

“BAŞKA SEBEPLER VAR”

“Bunları okudukça çok üzülüyorum. Tolgahan, çok sevdiğim biri ve böyle bir şey yapacağına inanmıyorum. Biz iyi anlaşıyoruz ama hem birliktelik hem set fazla geliyordu. Ayrılmamızın başka sebepleri de var. Tolgahan’a saygı duyduğum için ayrılık evresini güzel atlatmak istiyorum.”

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir