Son söz başkanın!

Fenerbahçe tarihinin en önemli deplasman maçı için bugün özel uçakla Sivas’a gidecek ve kampa girecek. Sarı-lacivertli kafileye başkanlık yapacak olan Aziz Yıldırım, karşılaşma öncesi oyuncuları ile son bir toplantı yapıp, kazanmaları gereken şampiyonluğun kulüp, camia ve oyuncular için ne anlam taşıdığını anlatacak.
Türkiye genelinde oluşan “Fenerbahçe artık şampiyon” kanısının takıma zarar vereceğini söyleyecek olan Başkan Yıldırım, Sivasspor maçını kazanmak için belki de bu sezonun en mücadeleci oyununu oynamaları gerektiğini hatırlatacak.

Yönetim yakın takipte
Takımdan daha önce son hafta kaybedilen iki şampiyonluk maçını kafalarından çıkarmalarını isteyecek olan Fenerbahçe başkanının, tarihi primi de bu toplantıda açıklaması bekleniyor. Başkan Aziz Yıldırım, ligin devre arasında, takım dokuz puan gerideyken verdiği şampiyonluk primini bir kez daha hatırlatıp, oyuncuları teşvik etmeye çalışacak.
Bu arada sarı-lacivertli ekibi ligin son haftasında yapacağı bu önemli maç öncesi yönetim kurulu üyeleri yalnız bırakmıyor. Dünkü antrenmanın bir bölümünü Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve asbaşkanlardan İlhan Ekşioğlu da izlerken, bu ikilinin çalışma sonrası Teknik Direktör Aykut Kocaman ile görüşüp herhangi bir problemin olup olmadığını sordukları öğrenildi.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir