Sohbet Odaları

Bir sohbet sitesinden beklentiniz nedir?Amaç sadece sohbet etmek vakit geçirmek zaman öldürmek midir? Yoksa yeni arkadaşlar yada sosyal çevremi edinmektir.

Düşünün bir kere bir sohbet odasına girdiniz.İlk olarak neye bakarsınız.Kanaldaki kişi sayısı sizin için ne kadar önemlidir.?.Size uygun oyun yada yarışma kanallarının olup olmadığı sizi ne kadar etkiler.Amacınız sohbet ise bütün sunucularda sohbet veya mobil sohbet odası mevcuttur.Eğlence anlamında oyun veya yarışma ise çeşitli kanallar vardır.Türlerine göre kelime türetmece,islam ile ilgili soru soran kanallar, çarkıfelek yarışmasına benzer soru kanalları bunların bir kaçına örnek verebiliriz.

Sohbet amaçlı girdiğimiz kanalda ilk olarak sizi ne etkiler.Selam verdiğinizde ilk aldığınız tepkiye göre mi hareket edersiniz.Yoksa umursamaz zaten ben buraya sohbet veya chat amaçlı geldim diye devam mı edersiniz.Bir isteye ilk girdiğinizde sizi ne etkilerse etkilesin orada kalıp kalmamak tamamen algılarınızla alakalı bir durumdur.O anki beklentinizin o kanal ne kadarını vermiştir size bu önemlidir.

 

1 cevap
  1. SwAn
    SwAn says:

    Benim düşüncem kişi çokluğu diill güzel insanların olduğu derdimi nesemi sevincimi hüznü mu paylasicam güzel bı sohbet ortamının olmasıdir..

    Cevapla

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir