Sıradaki Vikingler!

634761 detay - Sıradaki Vikingler!Sarı-Kırmızılılar, PSV’de forma giyen İsveçli milli kaleci Isaksson ile Lyon’da top koşturan yıldız orta saha oyuncusu Kim Kallström’ün transferinde büyük mesafe aldı!

Transferin hızlı kulübü Galatasaray, İsveçli Elmander’in vatandaşları Isaksson ve Kim Kallström’le kadroyu takviye ederek ‘Viking gücü’ oluşturmayı hedefliyor.

İsveç basını, PSV’de forma giyen Aslan’ın eski göz ağrısı kaleci Isaksson ile Lyon’da görev yapan başarılı orta saha oyuncusu Kim Kallström’ün Cimbom’a çok yakın olduğunu yazıyor.

İsveç’te yaşayan FIFA menajeri Hasan Çetinkaya, “Kallström’ün sol ayağı çok iyi. Çok iyi frikik kullanır. G.Saray’a çok yararlı olur. Isaksson da çok disiplinli,müthiş bir kaleci. Bana göre iki futbolcuyla da anlaşmak üzereler.

İsveç’te bilgiler bu yönde. PSV, eski kalecisi Gomes’i geri alacak. İsveç basını Isaksson’un menajerinin de G.Saraylı yetkililerle temas halinde olduğu yazıyor” diye konuştu. Çetinkaya, yeni transfer Elmander için de “Rakip defansı çok yoran, uzun boyuna rağmen tekniği de çok yüksek bir oyuncu. Bolton’da sonmaçlarda ortada sahada görev aldı. Ancak bana göre Elmander tambir santrfor” dedi.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir