Sıla’ya Yılın En İyi Kadın Şarkıcısı Ödülü

Okan Üniversite’sinin 26 bin öğrenci katılımıyla her sene düzenlediği “Okan’da Yılın En İyileri” ödülleri bu seneki sahiplerini buldu. En İyi Kadın Şarkıcı dalında ödüle Sıla layık görülürken En İyi Erkek Şarkıcı kategorisindeyse bu senenin ödülü Mehmet Erdem’e verildi. Okan Üniversitesi’nin İstanbul Tuzla’daki kampüsündeki yer alan Bekir Okan Konferans Salon’unda düzenlenen ödül töreni müzik ve sinema dünyasının ünlü isimlerini bir araya topladı. Üniversite öğrencilerinin büyük ilgi gösterdiği organizasyonun gözde isimlerinin başındaysa Sıla ve şarkıcı Mehmet Erdem yer aldı.
Her yıl düzenlenen Okan’da Yılın En İyileri ödüllerinde bu sene toplam 18 kategoride ödül verildi. Organizasyona katılan ve üniversite öğrencilerinin 26 binin katılım gösterdiği anketler neticesinde En İyi Kadın Şarkıcı kategorisinde ödüle layık görülen Sıla tüm organizasyon boyunca gençlerden yoğun ilgi gördü ve organizasyon kapsamında Muhbir isimli şarkısını da üniversitenin Tuzla’daki kampüsünde yer alan Bekir Okan Konferans salonu sahnesinde seslendirdi. En İyi Kadın Şarkıcı ödülü aldıktan sonra karşısında ışıldayan gözler görmekten çok mutlu olduğunu dile getiren ünlü şarkıcı bu şekilde gençleri görmesinin umut verici olduğunu söyledi. Ödül sonrası yaptığı açıklamada Sıla; “Büyük bir coşkuyla karşılandım ve beni bu şekilde karşıladığınız için hepinize teşekkürler. Bu şekilde güzel karşılanmak ve hediyeler almak müthiş bir duygu. Umarım her şey daha da iyi olur. İşimizi ne kadar başarılı yaparsak önümüzdeki günler daha da güzel olur.” şeklinde konuştu. Ayrıca 3 mayıs tarihinde Okan Üniversitesi’nde bir konser vereceğini de dile getiren şarkıcı, bu konserinin aldığı ödülü taçlandıracağını ifade etti.
Konser müjdesini ödülü teslim aldıktan hemen sonra yaptığı açıklamayla dile getiren şarkıcı Sıla, bunun ardından ödül törenindeki öğrencilerin “şimdi, şimdi” şeklindeki tezahüratlarıyla karşılaştı ve öğrencileri kıramayan şarkıcı “Muhbir” adlı şarkısı da ödülden hemen sonra canlı olarak, öğrencilerle birlikte seslendirdi.

Tüm kategorilerde ödül kazananların tam listesiyse şöyle;

1- Onur Ödülü
Selçuk Yöntem

2-Bekir Okan Özel Ödülü
Münir Özkul adına Güner Özkul

3-Meslekte 50 Yıl Ödülü
Moğollar!

4-Sosyal Sorumluluk Projesi Özel Ödülü
Fatma Sahin, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi

5- Yaşam Boyu Başarı Ödülü
Haldun Dormen

6- Sosyal Farkındalık Ödülü
Hayvan Hakları Koruma Kanunu – Django&Pamuk

7-Yılın En İyi Haber Sunucusu
Nazlı Çelik – Star TV

8-Yılın En İyi Kadın Şarkıcısı
Sıla

9-Yılın En İyi Erkek Şarkıcısı
Mehmet Erdem

10-Yılın En İyi Kadın Dizi Oyuncusu
Berrak Tüzünataç

11-Yılın En İyi Erkek Dizi Oyuncusu
Erkan Kolçak Köstendil

12-Yılın En İyi Senaristi
Ece Yörenç

13-Yılın En İyi Dizi Müziği
Cem Öget – “Fi” – “Ufak Tefek Cinayetler”

14-Yılın En İyi Müzik Projesi
Ece Dağıstan, Güvenç Dağüstün “Fazıl Say Güz Şarkıları”

15-Yılın En İyi Moda Tasarımcısı
Raisa&Vanessa

16-Yılın En İyi Tiyatro Oyunu
Antabus-Nihal Yalçın

17-Yılın En İyi Fotoğrafçısı
Mehmet Turgut

18-Yılın En İyi Orkestra Şefi
Cihan Kıpçak

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli Nahide babashli

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI