Sevgilisini soyunma kabinine kilitledi

616337 detay - Sevgilisini soyunma kabinine kilitlediBeşiktaş’lı Guti, sevgilisi ile birlikte çıktığı alışverişte Noelia’yı soyunma kabinine kilitledi

Beşiktaş’ın İspanyol futbolcusu Guti Hernandez, sevgilisi Noelia Lopez ile İstinye Park’ta alışverişe çıktı. Akşam’ın haberine göre, ünlü futbolcu Beymen’de yeni sezon tişörtleri incelerken, Noelia’nın sürekli ona müdahale ettiği dikkati çekti. Sevgilisinin, denediği her kıyafete karışması ve eleştirmesinden çok sıkılan futbolcu, ilginç bir yönteme başvurdu. Cavalli marka bir gece elbisesini sevgilisine verip, denemesini isteyen Guti, Noelia’nın soyunma kabine girmesinin ardından kapıyı kilitledi. Sevgilisinin dışarıya çıkamayacağından emin olan futbolcu, mağazanın satış danışmanlarına dönerek ‘Evet şimdi rahatça alışveriş yapabiliriz’ dedi.

‘KAPIYI AÇIN’
Aceleyle beğendiği tişörtleri ve pantolonları deneyen Guti, hızlı hareketlerle kasaya yönelip hepsini satın aldı. Bu sırada kapının kilitli olduğunu fark eden Noelia, ‘Kapıyı açın’ diye bağırmaya başladı. Alışverişini tamamlayan ünlü futbolcu, kapıyı açarak sevgilisini kabinden çıkardı.

ANCA BERABER KANCA BERABER
Geçen sezon Real Madrid’den, Beşiktaş’a transfer olan Guti, model sevgilisi Noelia Lopez’i de getirmişti. Bir mankenlik ajansıyla anlaşan Lopez kariyerine İstanbul’da devam ediyor.

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI
Günün sözü Günün sözü

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım.

DEVAMI