Seks skandallarında domino etkisi!

635603 detay - Seks skandallarında domino etkisi!Bu sefer skandal haberi Kuzey Afrika’dan geldi!

Dominique Strauss-Kahn’ın cinsel saldırı suçlamasıyla tutuklanmasının yankıları sürerken bu kervana bir yenisi daha eklendi. Bu sefer haber isyanın göbeğinden geldi. Mısır’ın en büyük bankasının eski başkanı Mahmoud Abdel Salam Omar da cinsel istismar nedeniyle tutuklandı. Omar, Manhattan’dan bir otelde çalışan görevli bayana cinsel tacizde bulunmakla suçlanıyor.
Polis, Omar’ın dün sabah Pierre Hotel’de tutuklandığını duyurdu. 74 yaşındaki iş adamı görevli kadını oda içinde kalacak şekilde tutmakla ve tacizle suçlanıyor. Polis olayın pazar akşamı gerçekleştiğini belirtti. Polis sözcüsü Paul Browne, dedektiflerin şikayeti haklı çıkaracak bulgulara ulaştığını bildirdi. Omar, Mısırlı Bank of Alexandria’a başkanlık yapmıştı.

DOMINIQUE ETKİSİ!
Dominique Strauss-Kahn’ın, New York’ta bir otel görevlisine cinsel saldırıda bulunduğu şüphesiyle gözaltına alındıktan sonra suçlu bulunarak tutuklanmıştı. Kahn 19 Mayıs’ta da IMF Başkanlığı görevinden istifa etmişti. New York’ta çıkarıldığı mahkeme tarafından 7 ayrı suçtan yargılanması kararlaştırılan Strauss-Kahn’ın avukatlarının kefaletle şartlı serbest kalma talebi mahkemece kabul edilmişti. Kahn’ın, 1 milyon dolar kefaletle ev hapsine gönderilmesine karar verilmişti. 62 yaşındaki Kahn, Manhattan’da bir apartman dairesinde 24 saat ev hapsinde bulunuyor. Elektronik kelepçe ile hareketleri izlenecek Kahn’ın yanında, kendi yararı için devamlı olarak silahlı bir güvenlik memuru bulunuyor. Ayrıca Kahn suçlamaları da reddediyor.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir