Seda Sayan’dan 410 Bin TL’lik Büyük Jest

“Servetim oğluma feda olsun” diyen Seda Sayan’ın Oğulcan’a aldığı son hediye dudak uçuklattı.

Başarılı bir öğrenci olan Oğulcan annesi Seda Sayan’ın ödülleriyle mest oldu.

Seda Sayan oğlu Oğulcan Engin için hiçbir masraftan kaçınmıyor. Oğlunu eğitimi için Milano’ya gönderen Sayan, burada ilk iş olarak bir rezidans daire tutarak içini de Oğulcan’ın zevkine göre döşetti. Daha sonra da oğlunun istediği Ferrari’nin yeni modeli 458 İtalya’dan satın aldı.

Vatan’ın haberine göre; Türkiye’de satış fiyatı vergisinden dolayı 900 bin TL olan otomobilini Milano’da 180 bin euroya (410 bin TL) satın alan Sayan; “”Vergi şampiyonuyum. Oğluma istediği arabayı alırım. Oğulcan beni hep gururlandırdı, servetim ona feda olsun.”” dedi.

Oğulcan’ın Milano’da European School Of Economics’de okuduğu, çok başarılı bir öğrenci olduğu öğrenildi.

FERRARİ SPİDER 458 NASIL BİR ARABA?

Ferrari Spider 458, tam 570 beygir gücünde donatılmış motoru ile maksimum 320 km hıza ulaşabiliyor.

Sahip olduğu 4.5 litrelik V8 motorun gücünü sınıfının lideri, çift kavramalı ve direksiyon üzerinden vites değiştirme imkanı sunan F1 tipi şanzımanla yola aktarıyor. Ferrari 458 Spider’da görev yapan V8 motor, ürettiği 570 HP güç ve 540 Nm’lik torkla aerodinamik yapısıyla dikkat çeken otomobilin sıra dışı bir performans göstermesine sağlıyor.

1430 kg’lik boş ağırlığa sahip olan Ferrari 458 Spider, 0-100 km/s hızlanmasını 3.4 saniyenin altında tamamlarken, 320 km/s’lik son hıza erişebiliyor.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir