Şampiyon Voleybolcu Yasak Aşk Kurbanı!

 

Fatih Sultan Mehmet köprüsü’nden önceki gün atlayan voleybolcu Giulia Albini’nin intiharındaki sır perdesini aralandı.

 İtalya,İstanbul’daköprüden atlayarak,yaşamına son veren 30 yaşındakivoleybolcu Giulia Albini’ye ağlıyor.

Voleybol oyunculuğunun yanı sıra aynı zamanda İsviçre‘de fizyoterapistlik yapan Giulia’nın takım arkadaşları, ona intiharı konduramayarak, “Belki birisi onu itmiştir” diyor. Bir arkadaşı Facebook sayfasında, “Deliler gibi sevdiğin ve her zaman en sevdiğin şehir olan İstanbul, sonunda seni ebediyen bizden aldı götürdü” diye yazdı.

YASAK AŞK KURBANI

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden önceki gün atlayan 30 yaşındaki İtalyan Giulia Albini’nin intiharındaki sır perdesini aralandı. Türkiye‘de antrenörlük yapan bir evli bir İtalyanla aşk yaşadığı tespit edilen Giulia Albini’nin olay gecesi sevgilisi ile birlikte yemek yedikten sonra aldıkları ayrılık kararının ardından boğaz köprüsüne giderek intihar ettiği öğrenildi.

Polis tarafından ifadesi alınan Eczacıbaşı Vitra Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Lorenzo Micelli “Onunla karımla ayrı yaşarken ilişkimiz başlamıştı. Zaman içinde karımla barıştım. Buluştuğumuz gece artık eşimle birlikte olduğumu onunla olamayacağımı söyledim. Anlayışla karşıladı. Havalimanına gideceğini söyleyip ayrıldı. İntihar edeceğini hiç düşünmemiştim.” dedi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından İtalyan voleybolcu Giulia Albini’nin boğaz köprüsünden atlayarak intiharının arkasında sır perdesi kalktı. Cinayet Büro Amirliği tarafından olayla ilgili başlatılan soruşturmada polis kiralık otomobilde bulunan GPS kayıtları ve Giulia Albini’nin cep telefonu kayıtlarından Türkiye‘deki sevgilisine ulaştı. Eczacıbaşı Vitra Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Micelli’nin polis tarafından ifadesi alındı.

Polisteki ifadesinde Gilulia Albini ile ilişkilerinin 3-4 sene önce karısıyla ayrı yaşadığı dönemde başladığını söyleyen Micelli, daha sonra eşiyle aralarının düzeldiğini söylediği öğrenildi. Antrenör Micelli polisteki ifadesinde “Zaman içinde eşimle aram düzeldi tekrar bir araya gelmiştik. Giulia İstanbul’a geldiğinde beni cepten arayarak buluşmak istedi. Bu isteğini kabul ettim. Birlikte Kemerburgaz’da bir lokantaya giderek birlikte yemek yedik. Yemek sırasında artık karıma döndüğümü onunla birlikte olamayacağımı söyledim. Beni anlaşıyla karşıladı. Dostça bir şekilde ayrıldık. Bana havalimanına gideceğini oradanda ülkesini uçağını söyledi. Ancak ertesi gün intihar ettiğini öğrendim. Çok üzgünüm.” dedi.

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI