Şahan Gökbakar’ın yeni filminin ilk karesi!

‘Recep İvedik’ filmleriyle beğeni toplayan Şahan Gökbakar’ın yeni filminin ilk karesi yayınlandı. Şahan Gökbakar, yeni filminde Ezgi Mola ile başrol paylaşacak. Şahan Gökbakar’ın yeni filmi ‘Celal ile Ceren’in 18 Ocak’ta vizyona girmesi bekleniyor.

İLGİLİ HABERLER» Şahan Gökbakar’ı çıldırttılar…» Şahan Gökbakar yeni filmi için kolları sıvadıŞahan Gökbakar’ın senaryosunu yazdığı ve başrollerini ünlü oyuncu Ezgi Mola ile paylaştığı ‘Celal ile Ceren’in ilk tanıtım fotoğrafı yayınlandı. 18 Ocak’ta vizyona girmesi beklenen filmde, babasının dükkanında çalışan Celal ile yapı markette departman sorumlusu olarak çalışan Ceren’in evlenme kararı almaları ancak çeşitli olaylardan dolayı evlenememeleri anlatılacak.

‘CELAL İLE CEREN’İN FRAGMANIRecep İvedik serisi ile gönüllerde taht kuran Şahan Gökbakar, yeni filmiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Şahan Gökbakar’ın senaryosunu yazdığı ve başrollerini Ezgi Mola ile paylaştığı ‘Celal ile Ceren’ adlı film, 18 Ocak 2013’te vizyona girmeye hazırlanıyor. ‘Celal ile Ceren’in yönetmen koltuğunda, ağabeyi ile birlikte ‘Recep İvedik’ serisini çeken Togan Gökbakar bulunuyor. Filmin ilk tanıtım fotoğrafları yayınlandı.

KADIN-ERKEK İLİŞKİLERİNE FARKLI BAKIŞYapımcılığını Şahan Gökbakar’ın yeni kurduğu Çamaşırhane’nin üstlendiği “Herkesin bir Ceren’i vardır” sloganıyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan ‘Celal ile Ceren’ filminde ‘Ceren’ karakterini oyuncu Ezgi Mola canlandırıyor. Kadın-erkek ilişkilerine farklı bir açıdan bakan Şahan Gökbakar, uzun yıllar birlikte olan sevgililerin birbirlerini kaybettikten sonra yaşadığı deneyimi, kendine özgü mizah üslubuyla beyaz perdeye taşıyor.
‘CELAL İLE CEREN’İN KONUSUBabasının dükkanında çalışan esnaf Celal’le, büyük bir yapı markette departman sorumlusu olarak çalışan Ceren yaklaşık altı yıldır birliktelerdir. Evlenmeye karar veren çiftin yakın arkadaşlarının sebep olduğu çeşitli olaylardan dolayı Ceren ile Celal’in evlilik planları da suya düşer.

Etiketler: Fotoğraf

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir