RÜŞTÜ GİDECEĞİ TAKIMI AÇIKLADI

Beşiktaş’la yollarını ayıran Rüştü Reçber, 1 hafta içerisinde her şeyin netleşeceğini söyledi ve…
Milli kaleci Rüştü Reçber, yaptığı açıklamada futbol hayatına nerede devam edeceğini anlattı. İngiliz futbolcu David Beckham’ın da formasını giydiği ABD’nin Los Angeles Galaxy takımıyla görüşmelerini sürdüren 39 yaşındaki tecrübeli eldiven, ufak pürüzlerin de giderilmesiyle imzayı atacak.

“ABD’den iki takımla görüşmelerimiz devam ediyor. Bunlardan biri Los Angeles Galaxy. Muhtemelen 1 hafta 10 gün içerisinde her şey netleşir.” diyen Rüştü Reçber, “Şu an için sözleşmenin senesinde ufak pürüzler var. Ben 2 yıllık bir anlaşma istiyorum. Eğer 1 yıllık sözleşme teklif edilirse kabul etmem. Çünkü ailemle birlikte ABD’ye gideceğim. Çocuklarımın okulu var. Burada kurmuş olduğumuz düzeni 1 yıl için bozmak istemiyorum.” ifadelerini kullandı.

ABD’ye transferinin gerçekleşmemesi durumunda Avrupa takımlarıyla da görüşebileceğini ifade eden milli kaleci Çin’den kimseyle görüşmediğini söyledi.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI