Renge göre cinsellik

Evimizde kullandigimiz eşyalar,seçmiş ve beğenerek giydigimiz kıyafetler,araba rengi,toka ,çanta rengi ve birçok seçtiğimiz renkler cinsel kisiligimiz hakkinda ip uçları verir.

KIRMIZI36883022 beautiful model woman kissing red rose flower sexy red lips 223x300 - Renge göre cinsellik

Aşk ,tutku,arzu diyince aklımıza ilk gelen kırmızı renktir.Kırmızı rengi sevenler şehvetlidir.Cabuk tahrik olup,hayal ettikleri fantazi ve cinselliğin tadını cikarirlar.

SARI

Sari yi seven kişilerin cinsel kisilikleri karmaşıktır.Kendine göre cinsel eğilimi güçlü olan partnerlerine karşı pasiftirler.Ama hoslarina giden kimseyi de geri cevirmezler.Cinsellikten asla tad almazlar.Sarı renk cinselliğe çok uzak bı renktir.Bütün adımı karsi taraftan beklerler hep.

PEMBE

pembe rengi sevenler cinsel konularda gelişmeyi istemeyen bı kisiliktir.Bu kadınlar çoğu zaman partnerlerine eziyet ederler.Disilikleriyle sadece gösteriş yaparlar aslında erkeklerden nefret eden bı kişiliktir favorisi  pembe renk  olanlar.Pembeyi seven erkekler ise bütün kadinlarin peşinden koşar ve kur yaparlar.Bir günde 3 bayana randevu verebilicek bı kişiliğe sahiptirler.Kocasi pembe rengi seven kadınlar dikkat :))

MOR

Bu rengi sevenler hem aşkta hem işte çok güç kazanılan kadın kisiligidir.Kolay elde edilmezler.Bu rengi seven kişilerin etrafındakiler ,onları fazla bilgili bulurlar.Mor rengi seven kadınların kisilikleri güçlüdür.Karsidakilere gerçekten guvenirse ilişkiye girerler oyunlarını kurallarına göre oynarlar.Erkekler ise cinselliğe iş kisilikleriyle yaklaşırlar.Her iki cinsiyette de moru sevenler karsidakilerinden çok kendi hosnutlugunu , arzusunu dusunurler.

SİYAH

Siyah renk gücü ve tutkuyu ifade eder.Kirmizi renk gibi tutkulu ve sehvetlidirler.Sex sirasinda hiç sınır tanımadan sevisirler.İce kapanık gibi gorunseler de cinsellikte diğer renklerden daha cesurdurlar.Yani saman altindan su yürütenler gibi sehvetlerini sadece yatak odasında partnerlerine karşı gösterirler.

YEŞİL

Yeşil güven veren bı renktir.Yesil rengi seven bı partneriniz varsa doğru ve guvenilir bı ilişki içindesiniz demektir.Cinsel yaklaşımlarında masum ve tazedirler.Partnerlerine karsi sadiktirlar.Yesil i seven birisiyle beraberseniz asla ihanetten suphe etmemelisiniz.

TURUNCU

Bu rengi sevenler cinsellikte fantaziyi çok severler.İliski sirasinda tatlı ve anlamsız sözler fisildarlar.Orgazm olmasalar bile çok iyi rol yaparlar.Turuncu erkekleri eşlerin saçını çekmeye , kadınları ise erklerin sirtina tırnak izi bırakmayı severler.

KAHVERENGİ

Bu rengi seven biriyle beraberseniz , kendinizi bir hazine olarak görmelisiniz 🙂 Kahverengi sevenler cinsellikte sicak ve eşinin isteklerine karsi duyarlidir.Her iki cinste son derece romantiktir.

GRİ

Bu renk kararsız bı kisiliktir.Hic bir konuda heyecanlanmazlar.Gri renk erkelekleri cinselliği rahatlama aracı olarak kullanirlar.Kadinlari sevismez sadece cinsel ilişkiye girer.

MAVİ

Mavi renkler harika bir cinsel parnetidir.Sevismeyi bir sanat olarak gorurler.Eslerinin ihtiyaclarina duyarlıdırlar.Mavi kadinlari cinselligin tadını sonuna kadar çıkarırlar.Mavi erkek ise çok zarifçe sevişir.Hrm kadın hem erkek önsevişmenin ardından gelen birliktelikten hoşlanırlar.

BEYAZ

Beyaz sevenler cinsellikten pek hoşlanmazlar.Dogasinda biraz tutuculuk vardır.Beyazi seven kadinlar gizli olarak soyunur.Erkekleri ise ilişki öncesi ve sonrasi yıkanır..

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Her gün temas halinde olduğumuz mikrop yerleri Her gün temas halinde olduğumuz mikrop yerleri

Mikroplar her yerde ! Gün içeresinde girdiğimiz bütün ortamlarda sürüyle mikrobu bunyemizde taşıyıp barındırıyoruz.Bi o kadarını da çevreye bulastiriyoruz. Mikroplar...

DEVAMI
Sohbet ederek tedavi olmak Sohbet ederek tedavi olmak

Sohbet ederek tedavi olmak mümkün mü? Sohbet etmek kişiyi rahatlatır mı? İnsanoğlu yaratıldığı günden itibaren tüm duygularını konuşarak ifade etmiştir.Adem...

DEVAMI
Tripofobi nedir? Tripofobi nedir?

Tripofobi nedir? Gözenekli yapılara sahip eşyalara dokunmaya çekiniyormusunuz.Onlara korkulu gözlerle mi  bakıyorsunuz.O zaman sizde tripofobi korkusu var demektir. Asıl anlamı gözenekli...

DEVAMI