Rekor teklif!

634751 detay - Rekor teklif!Fatih Terim’in çok istediği Mevlüt Erdinç için kesenin ağzı açıldı. Ünal Aysal yönetiminin, PSG’ye 9 milyon Euro’luk müthiş bir teklifte bulunduğu ortaya çıktı!

Teknik direktör Fatih Terim’in, yönetime verdiği transfer listesinde Selçuk İnan’la birlikte ilk sırada yer alan golcü oyuncu Mevlüt Erdinç için PSG’ye rekor bir teklif sunuldu.

Kesenin ağzını açan Ünal Aysal yönetiminin, Fransız kulübüne 9 Milyon Euro önerdiği öğrenildi. 2013 yılına kadar PSG’yle sözleşmesi devameden 24 yaşındaki genç oyuncuyu renklerine bağlamak isteyen Galatasaray, 2009’da Sochaux tarafından 8 milyon Euro’ya PSG’ye satılan oyuncuyu, şimdi 9 milyon Euro ödeyerek almayı planlıyor.

Daha önce yapılan görüşmelerde Fransızlar 10 milyon Euro talep etmişti. Drogba’nın transferinin gerçekleşmeme ihtimaline karşılık önlem almak isteyen G.Saray, 9milyon Euro karşılığında Mevlüt’ü renklerine katıp forvet arayışlarına nokta koymak istiyor. Mevlüt de kendisini ilk kez A milli takıma çağıran Fatih Terim’in Galatasaray’ın başına geçmesi nedeniyle Cimbom’a sıcak bakıyor. PSG’den yıllık 1milyon 700 bin Euro alan yıldız futbolcu 2.5milyon Euro yıllık ücrete “Tamam” dedi.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir