Putin İçin 1000 Göğüs

Rusya’da 2012 seçimleri öncesinde Başbakan Vladimir Putin ile Devlet Başkanı Dmitriy Medvedev’in gençlere yönelik cinsel unsurlar içeren siyasi kampanyaları sürüyor.

İnternet ortamında “My Duck’s Vision” olarak kendini tanıtan yapımcı şirketin yöneticisi Yura Dektyarov, çektiği son klipte Putin adına 1000 genç kızın göğsünü okşadı.

Yapımcının sitesinin yanı sıra YouTube’ta izlenme rekorları kıran 20 dakikalık klibin başında Rusya Başbakanı Vladimir Putin’in gençlerle buluşması gösterildi. Hürriyet’te yer alan habere göre, yaz aylarında iktidar yanlısı Kremlin gençliği için düzenlenen “Seliger” açık hava forumunda gençler arasına karışan Putin, seksi klibin yapımcısıyla tokalaşırken görülüyor.

Bu ilk görüntüden sonra işin esprisi ortaya çıkıyor. Putin ile tokalaşan Dektyarov, “Vladimir Putin çok çalışan biri. Durmadan devlet işleriyle uğraşıyor. Üstelik evli. Genç seçmenlerle fazla ilgilenemiyor. Onun adına gençlerin nabzını yokladık, seçmenlerin hislerini Putin ile tokalaşma anında kendisine aktardık” diyor. Klibin devamında “Putin ile tokalaşmadan 30 gün önce” yazısı ekrana geliyor. Bu süre zarfında başkent Moskova sokakları ağırlıklı olmak üzere 1000 genç kızın “Putin için atan kalbi yoklanıyormuş gibi” göğüsleri okşanıyor. Genç kızların kimisi şoke olurken, kimisi “tamamdır” işareti yapıyor.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir