“Porsche” Tasarımlı Blackberry Türkiye’de!

 

“Porsche Design P’ 9981 BlackBerry” akıllı cep, Vodafone ile Türkiye’de satışa sunuluyor!

Haber: 'Porsche' Tasarımlı Blackberry Türkiye'de!

Türkiye‘de ilk kez ve sadece Vodafone ile satışa çıkan “Porsche Design P’ 9981 BlackBerry” akıllı telefonun lansmanı “Vodafone Red Yaza Merhaba Partisi”nde yapıldı. “Porsche Design P’ 9981 BlackBerry” akıllı telefona Türkiye‘de, seçkin Vodafone mağazalarından ulaşılabilecek.

Gökhan Öğüt: “İleri ve yeniteknolojileriTürkiye‘de ilk olarak kullanıcılarımızla buluşturuyoruz”

Konuyla ilgili değerlendirme yapan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, şunları söyledi: “Vodafone Red’i bundan 1,5 yıl önce, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve hayatın her alanında özel olduklarını hissettirmek amacıyla hayata geçirdik. Bugüne kadar bu çatı altında üyelerimize pek çok farklı alanda ayrıcalıklar sunduk. Bunlar arasında en önemlilerinden biri de son model telefonlarda Vodafone Red üyelerine özel sağladığımız öncelikler oldu. Bu çatı altında Türkiye mobil iletişim sektöründe ‘ilk’leri temsil eden, en önemli yenilikleri kullanıcılarımızın beğenisine sunuyoruz. Porsche Design P’ 9981 BlackBerry de bu anlayışımızın en son örneğini oluşturuyor. Türkiye‘ye herkesten önce getirdiğimiz bu ürünle bir kez daha seçkin kurumsal ve bireysel abonelerimizin hayatında fark yaratmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Alexandra Zagury: “Tarz ve işlevselliğin mükemmel birleşimini sunuyoruz.”

RIM Türkiye Genel Direktörü Alexandra Zagury ise, yeni cihaz ile ilgili şunları ifade etti: “Porsche Design P’ 9981 BlackBerry akıllı telefon ile tarz ve işlevselliğin mükemmel birleşimini sunuyoruz. Bu özel ve modern akıllı telefonu Türkiye‘ye ilk kez Vodafone Red ile getirmekten büyük mutluluk duyuyoruz.”

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir