Polis merkezinde zorla kucak dansı!

meksika dans - Polis merkezinde zorla kucak dansı!Gözaltına aldıkları genç kadına striptiz yaptırıp, kucak dansına zorlayan polislerin videosu olay yarattı.

Meksika’nın sınır kenti Tijuana’da çalıntı banka kartı ve çek bulundurdukları iddiası ile tutuklanan genç bir kadın ve erkeğin başlarına gelenler ortalığı ayağa kaldırdı.

Aralarında üç de kadının bulunduğu toplam onbeş polisin, genç kadına striptiz yaptırdıktan sonra zorla kucak dansına zorlarken cep telefonu ile çektikleri görüntüler ortaya çıkınca, polisler açığa alındı ve haklarında soruşturma başlatıldı.

Video görüntülerini yayınlayan gazete olan El Mexicano’ya göre, videodaki yüksek rütbeli polisler, genç kadın striptiz yaparsa onu ve arkadaşını serbest bırakacaklarını vaat ettiler. Görüntülerde ilk başta soyunmak istemeyen genç kadının, daha sonra striptize başlayıp, ardından da polislerden birine kucak dansı yaptığı, diğer polislerin de alkışlar ve çığlıklarla bu olayı izlediği görülüyor.

El Mexicano görüntüleri Pazartesi günü yayınlarken, 2 Mart tarihinde kaydedildiklerini belirtti.
Kısa süre sonra Belediye Başkanı Carlos Bustamente 15 polisi de görevden uzaklaştırdığını, ardından da hepsini kovacağını açıkladı.

Sohbete Girmek için TIKLA | Resim Galerisi
>

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI