Point Black Müdavimleri Turnuvada Buluşuyor

 

Euro Cups’ın düzenlediği ASUS ROG Cup’ta Point Black tutkunları kapışıyor!

Haber: Point Black Müdavimleri Turnuvada Buluşuyor

2 online eleme ve offline finalden oluşan turnuvada kıyasıya yarışan ilk 4 takımı ASUS’tan farklı ödüller bekliyor. Finalde birinci olan takımın üyelerinin her biri GTX560 ekran kartı kazanırken ikinci takım Z68 anakart, üçüncü takım NC1 kulaklık ve son olarak dördüncü takım da WL-330N3G kablosuz modem ile ödüllendiriliyor.

Oyun tutkunlarını soluksuz bırakan turnuvaların sahibi Euro Cups, Counter Strike’ın ardından bu kez de Point Black tutkunları için düzenlediği ASUS ROG Cup ile dikkat çekiyor. Mayıs ayında gerçekleşen ilk online elemenin ardından, yine ilk dört takımın finale çıkma hakkı kazanacağı online turnuvanın başvuruları 15 Haziran’a dek sürecek. Kazanan takımlar 8 Temmuz’da Beşiktaş Adeks’te gerçekleşecek olan büyük finale katılma hakkı kazanırken ASUS ödüllerine de bir adım daha yaklaşacak.

Sekiz takımın yarışacağı büyük finalde kazanan takımı 5 adet ASUS GTX560 DC ekran Kartı bekliyor olacak. İkinci takım 5 adet ASUS P8Z68V-LX anakart, üçüncü 5 adet takım ASUS NC1 kulaklık, dördüncü takım ise 5 adet ASUS WL-330N3G kablosuz modem ile ödüllendirilecek.15-30 Haziran arasında gerçekleşecek olan ASUS ROG Cup ikinci online eleme hakkında detaylı bilgi almak ve başvurmak için http://e-cups.org/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir