PKK PROPAGANDASINI BİTİREN FOTO?

Bir karikatür ya da bir fotoğraf bazen sayfalarla anlatabileceğiniz bir şeyi tek başına anlatabilir. Tıpkı Enis Berberoğlu’nun Şemdinli tepesindeki fotoğrafı gibi..
Terör örgütü PKK’nın stratejileri doğrultusunda örgütün PR’ını yapan BDP ve onun Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş, Şemdinli hattında 400 kilometrelik alanın PKK’nın kontrolünde olduğunu iddia etmişti.

“Kürt ayaklanması” başlatamayınca Türkleri tahrik ederek bir “Türk Baharı” başlatmayı murat eden terör örgütü özellikle son dönemde tahrik edici hareketler ve açıklamalarda bulunuyor.

BDP’li vekiller PKK’lılarla kucaklaşması (bunun planlı olduğnu ortaya çıktı), Selahattin Demirtaş’ın PKK’nın sözde “alan hakimiyeti”ne ilişkin açıklamaları…

Geçtiğimiz cuma akşamı Kanaltürk’te gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başbakan Erdoğan, Demirtaş’ın bu iddiasını kesin bir dille yalanlamıştı. Köşe yazarları da baştan sonra terör örgütü PR’ı kokan bu açıklamayı yazılarında çürütmüşlerdi. Öyle madem PKK o bölgede alan hakimiyeti sağladı, peki Şemdinli’deki 160 teröristi kim öldürdü?

Dedik ya başta bazen sayfalarla anlatabileceğinizi bir fotoğrafla anlatabilirsiniz. Hürriyet’in yayın yönetmeni Enis Berberoğlu Şemdinli’ye gitti. Bir kare fotoğraf çektirdi. İşte bazen bir fotoğraf anlayana çok şey anlatır…412585 - PKK PROPAGANDASINI BİTİREN FOTO?

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir