Pippa’ya ‘Bizi Rezil Etme’ Uyarısı

Pippa’ya ‘Bizi Rezil Etme’ Uyarısı

Cambridge Düşesi Catherine’in kız kardeşi Pippa, zor günler yaşıyor.

Cambridge Düşesi Catherine’in kız kardeşi Pippa, hakkında çıkan haberlerden dolayı zor günler yaşıyor.

Geçtiğimiz hafta sonu yakın bir arkadaşının doğum günü için Paris’e giden ve oradaki ‘çılgın’ görüntüleri gazetelere yansıyan Middleton, ailesinden uyarı aldı!

Paris dönüşü annesi Carole tarafından sert bir dille uyarılan Middleton’ın, kardeşinin imajına leke sürmesinden endişe ediliyor.

SARAYDA CATHERİNE ETKİSİ

İngiltere Prensi William’ın geçtiğimiz yıl Cambridge Düşesi Catherine ile evlenmesinin ardından tüm dünyada bir Catherine etkisi yaşanıyor.

Nişanlandıklarını açıkladıkları andan itibaren Catherine’in giydiği her şey yok satıyor. Her zaman renk uyumuna ve gideceği yerin gereğine uygun giyinmeyi bilen Catherine’in dünyanın dört bir tarafından takipçileri var.

Milyonlarca kişi, iş görüşmesinden düğüne, açılıştan partiye kadar birçok farklı yere giderken Catherine’in giysilerinden ilham alıyor. Bu kişiler arasında William’ın bir zamanlar Catherine ile görüşmek istemeyen kuzenleri Prenses Beatrice ve Eugenie de var.

PRENSESLER ONU ÖRNEK ALDI

İngiliz Daily Mail gazetesi her zaman rüküş giyinen iki prensesin, William’ın düğünündeki kötü giysi tercihlerinin ardından Kraliçe tarafından uyarıldığını yazdı. İki prenses o günden sonra özel stilistlerle çalışıp daha şık giyinmeye başladı. Kraliçe’nin tahttaki 60’ıncı yıl kutlamalarında da her iki prenses Catherine’in giyim tarzına yakın giysi tercihleriyle dikkat çekti.

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI