Penaltı ama nasıl söyleyeyim!

617129 detay - Penaltı ama nasıl söyleyeyim!

Olayın kahramanı Serdar Aziz, F.Bahçeli futbolculara şöyle demiş: Penaltı ama nasıl söyleyeyim.

Serdar Aziz: “Pozisyon penaltı değil, Semih kendini yere attı.”
Semih Şentürk: “Hocam buz gibi penaltıydı. Niye vermediniz?”
Kuddusi Müftüoğlu: “Bir şey yok, bir şey. Ne penaltısı? Devam et.”

Hürriyet gazetesinin haberine göre, Üst üste 10 galibiyetin ardından sahasında Bursaspor’la golsüz berabere kalıp, liderliği Trabzonspor’a kaptıran F.Bahçe’de zirveden inmenin üzüntüsü yaşanırken hakem Kuddusi Müftüoğlu’na da tepki vardı.

“NEYE PENALTI VERECEKSİN?”
Sarı lacivertliler, 45. dakikada yaşanan olay için, “Semih ceza alanı içerisinde yaka paça indiriliyor. Buna penaltı vermeyeceksin de neye vereceksin?” diyerek Müftüoğlu’na ateş püskürürken futbolcuların tepkisi de bir hayli sert oldu.

Başta Semih olmak üzere futbolcular, “Hocam penaltı bu. Niye düdüdük çalmadınız?” derken, Müftüoğlu’nun, “Bir şey yok, bir şey yok” diye bağırdığı belirtildi. Sarı lacivertlilerin penaltı isyanı, karşılaşmanın bitiminde de devam ederken Semih, “Hocam, buz gibi penaltıyı vermedin”, Volkan Demirel ise, “Emeğimize yazık hoca. Yüzde 100 penaltıyı vermiyorsun”diyerek isyan etti. F.Bahçeli futbolcuların, ilk yarının son dakikasında Semih’i düşüren Serdar Aziz’e de “Söylesene, penaltı değil mi?

“YÜZDE 100 PENALTI”
Niye susuyorsun?” diye tepki gösterdikleri, Bursaspor’un genç stoperinin de “Yüzde 100 penaltıydı ama nasıl söyleyeyim. Allah’tan düdük çalmadı” karşılğını verdiği ifade edildi. Ancak genç futbolcu, maçtan sonra yayıncı kuruluşun mikrofonlarına farklı konuştu.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir