PARİS HİLTON İÇİN MEKAN BELİRLEME ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Dünyaca ünlü model Paris Hilton’un Erkan Köse ile başrolü paylaşacağı ve saf bir Anadolu delikanlısının bir moda gurusu haline gelmesinin komik bir dille anlatılacağı ‘Yarmani’ adlı filmin mekanlarının belirlenmesi için film ekibi, Nevşehir’e geldi.
İstanbul ve Kapadokya bölgesinin değişik mekanları ile ABD’nin Los Angeles kentinde yaklaşık 3 haftalık bir çalışma ile çekilmesi planlanan ‘Yarmani’ filmi için Nevşehir’de mekan arayışına giren film yönetmeni Barış Denge, Genel Koordinatör Fahrettin Kuru ve Paris Hilton ile başrolü oynayacak Erkan Köse, Nevşehir’e geldi. Ekip, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret etti. Ünver, ekibin çalışması için belediye olarak üzerlerine düşeni yerine getireceklerini belirtti.

Nevşehir’de kendilerine gösterilen yakınlıktan büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Genel Koordinatör Fahrettin Kuru ise Plato film olarak Sinan Çetin’in de üzerinde durduğu önemli bir proje konumundaki filmin sadece Türkiye’de değil, dünyada da ilgi çekmesini beklediklerini söyledi. Kuru, mekan belirleme çalışmalarının tamamlanmasının ardından gelecek hafta içerisinde çekimlere başlanmasının planlandığını ifade etti.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir