Öyle Bir Geçer Zaman ki’de tecavüz şoku!

622245 detay - Öyle Bir Geçer Zaman ki'de tecavüz şoku!Dizi fanatiklerini isyan ettiren iddia!

Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ ile ilgili sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanan bazı iddialar ortalığı karıştırdı.

Yazılan yorumlara göre, barakanın yerle bir olmasının ardından Ali Kaptan ve Balıkçı ortadan kayboluyor. İddialar Ali Kaptan’ın Balıkçı’yı dağa kaçırdığı yönünde.

Dizinin gelecek bölümleriyle ilgili şok bir iddia da Cemile’nin Ali Kaptan’ın tecavüzüne uğrayacak olması. Yazılanlara göre Küçük Osman da bu olayın şahidi olacak.

Soner-Aylin-Murat cephesinde ise işler daha da karışacak. Aylin ve Soner’in yakınlığından şüphelenen Murat, Soner’e bir tuzak hazırlayacak. Soner de kardeşinin şüphelerini yok etmek için Mesude ile evlenmeye karar verecek.

İDDİALAR DİZİ FANATİKLERİNİ AYAKLANDIRDI
Dizinin gelecek bölümleriyle ilgili ipuçlarının internete yayılması, dizinin fanatiklerini isyan ettirdi.

Bu iddiaların ne kadarı doğru çıkacak bilinmez ama Cemile’nin tecavüze uğrama ihtimali bile şimdiden izleyicilerin büyük tepkisini çekti.

BU AKŞAM NELER OLACAK?
Dizinin bu akşam yayınlanacak bölümünde ise:

Cemile ve Caroline’i teknede zorla tutan Ali Kaptan, kontrolünü tamamen kaybeder. Cemile’yi Balıkçı’dan kıskanan Ali, Carolin’in tekneyi sattığını öğrenince iyice çıldırır ve tekne ile son sürat tehlikeli bir biçimde denizde yol almaya başlar. Hedefte ise Balıkçı’nın barınağı vardır. Her iki kadın da korkudan dona kalmıştır. Ali son sürat gemi ile barınağa girer. Büyük gürültü kopar, toplanan kalabalık Cemile ile Caroline’i vakit kaybetmeden hastaneye yetiştirir. Fakat ne Ali ne de Balıkçı’dan eser yoktur. Kötü haber tez duyulur. Çocuklar soluğu hemen hastanede alırlar. Neriman ve Mesude fırsatı kaçırmazlar. Hasta yakını olarak olayları daha iyi takip etmek için hastaneye giderler.

Ahmet, annesinin katilini ararken, katil onu bulur. Ancak tetikçinin ortaya çıkışı özellikle Hakan için büyük yıkım olur. Gerçekleri öğrenen Ahmet ise geri dönüşü olmayan bir yola girer.

İnci Hoca okulda fenalaşır. Sedat ortalarda olmadığı için onu eve Mete getirir.

Murat kötü bir kriz daha geçirir. Bu olay Soner’i çok zor bir karar almaya iter.

Etiketler:

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI