ÖRNEK’TEN TÜBİTAK’A “EVRİM” ELEŞTİRİSİ

Sona yaklaşılan Balyoz Davası’nda Emekli Oramiral Özden Örnek, son savunmasını yaptı.
Sona yaklaşılan Balyoz Davası’nda savunma sırası eski Deniz Kuvvetleri Komutanı emekli Oramiral Özden Örnek’teydi. Özetleyerek okuduğu savunmasında Örnek, suçlamaları reddetti.

365 sanıklı Balyoz Darbe Planı Davası’nda 104’üncü duruşma geride kaldı. Duruşmaya emekli Orgeneraller Çetin Doğan, Şükrü Sarıışık, Halil İbrahim Fırtına’nın aralarında yer aldığı 194 tutuklu ile 2 tutuksuz sanık katıldı.

Örnek Son Savunmasını Yaptı ve Suçlamaları Reddetti

10’uncu Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada söz sırası son kez eski Deniz Kuvvetleri Komutanı emekli Oramiral Özden Örnek’teydi.

Bilgisayar ortamında hazırladığı savunmasını duruşma salonundaki perdeye yansıtarak yapan Örnek, hakkındaki iddiaları çürütmeye çalıştı.

“Evrimi Yayınlamayan TÜBİTAK Bilimsel Değildir”

Özden Örnek, savunmasında ayrıca Balyoz CD’lerinin orijinal olduğu yönünde rapor veren TÜBİTAK’a itibar edilmemesini istedi.

Örnek, bu talebine gerekçe olarak da “Kendi dergilerinin kapağına evrim teorisi mizansenini koyamamışlardır. Eğer evrim teorisine inanmıyorlarsa bilimsel bir kurum değildir” ifadelerini kullandı.

“Sürünmeleri İçin Elimizden Geleni Yapacağız”

Savunmasını sert ifadelerle tamamlayan Özden Örnek, kendilerine komplo kurulduğunu iddia etti. Bu kişilerin, perişan hale gelmesinin en büyük istekleri olduğunu söyleyen Örnek, “Sürünmeleri için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Mobil Sohbet Nasıl Yapılır Mobil Sohbet Nasıl Yapılır

Mobil sohbet etmek için bir çok alternatif vardır.İstediğiniz her yerden bağlanabilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Canınız sohbet etmek...

DEVAMI
Mobil sohbet teknolojisi Mobil sohbet teknolojisi

Mobil sohbet teknolojisi günümüzde popüler hale gelmeye başladı.Her geçen gün mobil kullanım alanları artıyor.Buna paralel olarak sohbet siteleri mobil...

DEVAMI
Domain seçimi nasıl olmalıdır? Domain seçimi nasıl olmalıdır?

Bir web sitesi kurmak isterseniz ilk önce bir domain sahibi olmalısınız.Peki domain seçerken nelere dikkat edilmelidir.Kuracağınız web sitesine uygun...

DEVAMI