Onu Bu Hale ‘Sevgilisi’ Getirdi

Onu ekipler yolun ortasında baygın vaziyette yatarken buldu. 21 yaşındaki genç kadını erkek arkadaşı bu hale getirdi.

Haber: Onu Bu Hale 'Sevgilisi' Getirdi

Bursa‘da kızarkadaşıyla bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışmaya başlayan adam kızarkadaşını bayıltana kadar dövdü. Bununla da yetinmeyen adam bir de kızı o halde bırakarak kaçtı gitti.

Bursa‘nın İnegöl ilçesinde yaşanan bu kötü olay sonrasındaerkekarkadaşı tarafından darp edildiği öne sürülen genç bir kız, oradan tesadüfen geçen şahıslar yarafından yaralı vaziyette bulunup hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgiye göre, ilçede faaliyet gösteren bir mobilya fabrikasında çalışan 21 yaşındaki S.K., mesai bitimi bindiği bir araçtan İnegöl Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü önündeki boş arazide indi. Bu sırada genç kızın yanına motosikletle gelen erkek arkadaşı S.Ç. ve genç kız arasında tartışma çıktı.

Boş arazide genç kızı tekme tokat döverek bayılttığı öne sürülen S.Ç, itfaiye ekiplerinin kendisini gördüğünü fark edince genç kızı baygın şekilde bırakarak arkadaşı E.S. ile olay yerinden motosikletle uzaklaştı.

Kanlar içinde kalan ve yüzünde şişlikler meydana gelen genç kız, ambulansla İnegöl Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Şahitlerin ifadesinden yola çıkan emniyet ekipleri, kısa sürede S.Ç. ile arkadaşı E.S’yi gözaltına aldı. Sorgusu tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edilen S.Ç. ile E.S. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir