Onları asla affetmeyeceğim!

620421 detay - Onları asla affetmeyeceğim!Galatasaray Başkanı Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen Divan Kurulu Toplantısı’nda sert açıklamalar yaptı!

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Divan Kurulu üyelerini seçim ve kulübün son durumu hakkında bilgi verdi. Toplantıda Adnan Polat’ın kırgın ve kızgın olması dikkat çekti. Polat kürsüden inerken gazyaşlarını tutamadı.

Lütfi Kırdar Kongre Merkez’nde düzenlenen basın toplantısında Polat, yönetim kurulu üyelerinin seçime girmesi için bir engel olmadığını belirterek, “Tüm Divan Kurulu toplantılarına katıldım. Tahminen 5 senede 55 toplantı yaptık. Yalnızca ikisine katılmadım. Divan Kurul’ndan benim anladığım akli selim kişilerin buraya gelip, yönetime tavsiyelerde bulumasıdır. Ancak Divan Kurulu’nda danışmadan daha çok hep karşımızda bir eleştiri ve muhalefet grubu gördük. Genel Kurul’daki Divan Kurulu raporumuzda da bizi eleştirenlerin raporu yer alıyor. Şansen benim Divan Kuru’ndan beklentim bunlar değirdir” dedi.

GALATASARAY’IN BİR KAÇ SENEYE TÜM PROBLEMLERİ BİTER
Başkan olarak beni seçen tüm Galatasaraylılara gösterdikleri teveccühten dolayı çok teşekkür ediyorum diyen Polat, “Yaptığımız işlerin takdirini zamana bırakmak istiyorum. Galatasaray Spor Kulübü ve şirketlerinin kimsenin cebinden idare edilmeye ihtiyacı yoktur. Galatasaray kendi kendine idare edilir ve yoluna devam eder. 2-3 seneye kadar Galatasaray’ın tüm büyük problemleri ortadan kalkacaktır. Galatasaray demokrasisinin önünün kesilmemesi gerekir. Bir kişinin cebinden para çıkartarak kulübü idare altına almamasına asla izin verilmemeli. ÜStüne basa basa söylüyorum, Galatasaray kendi imkanlarıyla çok rahat idare edilir, en zor durumlardan geçti; artık daha rahat günler var” ifadelerini kullandı.

YÖNETİCİ BUKMAKTA SIKINTI ÇEKİYORDUK
Beş yıl önce kulübe yönetici bulmakta sıkıntı çekiyorduk diyen Polat şöyle devam etti, “Şu anda Galatasaray başkanlığının yeniden cazip hale geldiğini görüyoruz. Demek ki Galatasaraylılar, Galatasaray’dan korkmadan ilgilenecek duruma gelmişler, bu memnuniyet verici bir şey. Bizim planladığımız ve başlattığımız projelerin dışında yeni bir şeyin olacağını düşünmüyorum.”

ONLARI ASLA AFFETMEYECEĞİM
Genel Kurul’a da değinen Polat sert ifadeler kullanarak, ” benim için çok üzücü bir gündü. Herkesi oyunu istediği gibi kullanabilir ama orada bunun şekli ve yapılanlar bizi çok üzdü. Bunu organize eden, uygulayan ve buna müsade edenleri asla affetmeyeceğim. Hem bizleri hem de Galatasaray’ımızı yakışmayacak şekilde lekelediler.” dedi.

RUHUM HEP DAVALI OLACAKTIR
Beş yıldır Galatasaray’ı içinde bulunduğu kaotik ortamdan kurtarmak için çok büyük uğraş verdik. Bundan sonra kulübün daha hızlı yol alacağına inanıyorum. Bize öğretilen Galatasaraylılıkla, kongrede 500-600 kişinin yaptıklarını içime sindiremiyorum. Bunları yapanlardan benim ruhum hep davacı olacaktır. Galatasaray’a böyle bir leke düşürmemeliydiler” şeklinde konuştu.

Seçimlerin Galatasaray için hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunan Polat, “Umarım kongrede yaşananlar orada kalırv e bir daha gündeme gelmez. Onunla ilgili her kulüp üyelerine bir DVD göndereceğim, bunun bir daha tekrar etmemesi gerekiyor. Bana gösterdiğiniz sabır için hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI